Gegard Mousasi chce walki o tytuł po pokonaniu Lyoto Machidy

Gegard Mousasi jest pewny swojego zwycięstwa nad Lyoto Machidą na gali UFC Fight Night 36, która odbędzie się 15 lutego 2014.

Jestem podekscytowany możliwością walki z Machidą. Być może potem dostanę szansę walki o tytuł mistrzowski, w końcu w tej chwili nie ma wielu pretendentów w wadze średniej. Więc tym bardziej jestem podekscytowany i po prostu nie mogę przegrać. Muszę wygrać – i z taką postawą wyjdę do walki.

Mousasi zadebiutował w octagonie UFC pokonując Ilira Latifi na UFC on FUEL TV 9. Było to jego czwarte zwycięstwo z rzędu. Walka z Machidą będzie jednak dla niego najcięższym testem w ciągu ostatnich 3 lat.

10 thoughts on “Gegard Mousasi chce walki o tytuł po pokonaniu Lyoto Machidy

 1. No właśnie, wygrał z jednym ciapkiem, a teraz, przed 2 walką już chce title shota :)))
  Pewnie Błachowicz po udanym (jeśli) debiucie z jakimś ogórkiem też w ten sposób zagra 🙂

 2. moose świetnie boksuje i na pewno kilka razy trafi machide ale i tak stawiam na lyoto- doświadczenie i styl z jakim moose się jeszcze nie mierzył no i najlepiej po spiderze kontrujący fighter w mma

 3. Już skóra na niedzwiedziu powiedzielona Panie Gerardzie. Wzrost mają ten sam. Przewaga zasięgu tylko 5 cm na korzyść Musasiego. walka się powinna odbyć w stójce a tam lepszy jest Lyoto.

 4. dams pisze:
  wtorek, Luty 4, 2014 o 20:15 (Cytuj)

  jak dla mnie za szybko gegard dostal machide, po leszczu przyszło mu się zmierzyć z topowym zawodnikiem … duży przeskok

  m.in jacare, sobral, hunt, manhoef, sokoudjou… w ufc moose rzeczywiscie nie walczył jeszcze z nikim poważnym ale ma wiele nazwisk w rekordzie i na pewno należy do czołówki. I tak jak pisałem wcześniej jest jednym z najlepszych bokserów w mma. Machida na ten moment wydaje się lepszym zawodnikiem ale to będzie dla niego ciężka walka!

 5. Nikt nie twierdzi, że nie będzie ciężka. Pewnie potoczy się w stójce, a Gegard ma dłuższy zasięg ramion. Ale boks to nie wszystko. Machida jest po prostu bardziej przekrojowym zawodnikiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *