Garść informacji z UFC

Szybki przegląd wydarzeń w UFC, nowe walki na zbliżające się gale, oraz mała ciekawostka.

UFC on FOX 4 – 4.sierpnia

Debiutanci Ulysses Gomez (9-2) i John Moraga (10-1) zamykają kartę walk gali w Los Angeles. Pojedynek piórkowych będzie można obejrzeć za pośrednictwem oficjalnego kanału UFC na Facebooku.

UFC 151 – 1. września

Jacob Volkman (14-3) po majowej porażce w niespełna dwie minuty będzie starał się zmyć tę plamę w pojedynku z Shane Rollerem (11-6), który dla odmiany po trzech porażkach z rzędu ostatnio zanotował wygraną.

UFC 152 – 22. września

Wszyscy zawodnicy którzy wystąpią na gali w Kanadzie przejdą testy antydopingowe, zapowiedział Tom Wright. Działacze UFC ujawnili też kolejną parę zawodników których zobaczymy tego dnia w oktagonie, w dywizji półśredniej Seth Baczyński (16-6) podejmie Norwega Simeona Thoresena (17-2-1).

UFC 153 – 13. października

Vitor Belfort (21-9) i Alan Belcher (18-6) zmierzą się na trzeciej gali zorganizowanej w Rio de Janeiro. Ponadto federacja anonsowała walkę Serio Moraesa (6-2) z Renee Forte (7-1).

 

Na koniec, co robią zawodnicy UFC w wolnym czasie? Oto odpowiedź… np. Mauricio Shogun Rua skacze ze spadochronem, a Anderson Silva nagrywa reklamę swojego sponsora. Popatrzcie sami.

http://www.youtube.com/watch?v=6JFpfU0eR10

6 thoughts on “Garść informacji z UFC

  1. Sprzedaje swój image. Taka jest prawda. Słowo sprzedaje jest jak najbardziej trafne. Pazerność na kasę ma. Nieprzeciętnie wysoki status i tak już ma jak na brazylijskie warunki. Czego mu jeszcze brakuje niby…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.