Garść informacji o gali STC: Walka Miast Bydgoszcz vs. Toruń

W dniu wczorajszym tj. 01.09.2011 roku dobyła się w Bydgoszczy w Hotelu Słoneczny Młyn pierwsza konferencja prasowa  Streetfighters Team Cup na której walczyć ma Paweł Nastula. Informacje na temat przeciwnika Nastuli oraz ceny biletów na galę znajdziecie w rozwinięciu.

>> Video z konferencji prasowej <<

>> Wywiad z Pawłem Nastulą <<

Organizatorzy podali cel swojego działania jako nowej gali na polskiej scenie MMA – promowanie młodych talentów w drużynowych turniejach walk miast. Walki wieczoru mają przyciągnąć rzesze fanów MMA i być magnesem dla nich oraz zjednoczeniem we wspólnym kibicowaniu polskiemu zawodnikowi. Podano składy drużyn toruńskiego i bydgoskiego zespołu.

Wczoraj oficjalnie podano, że w walce wieczoru będzie walczył mistrz olimpijski w judo Paweł Nastula przeciwko … tu trwają poważne negocjacje z Jamesem Thompsonem, pogromcą Mariusza Pudzianowskiego w KSW 16, który chce walczyć z naszym mistrzem. Jeśli nie dojdzie do tego pojedynku , na który na pewno czekają rzesze fanów MMA, Paweł Nastula stoczy walkę z Gary Goodridge’m – wielokrotnym uczestnikiem walk w Pride i UFC , trzykrotnym finalistą K-1 World Grand Prix, fighterem, którego nokaut wykonany Don’ie Fray’u przeszedł do historii i był sklasyfikowany w TOP 10 najlepszych nokautów PRIDE.

Szykuje się wielkie starcie Pawła Nastuli, a więc zapraszamy na galę STC do HSW Łuczniczka w Bydgoszczy. Ceny biletów: 15, 20, 30, 40, 60, 80 zł trybuny, płyta 120zł  oraz strefa VIP 3, 4 rząd 500 zł , strefa SVIP 1-2 rząd 1000 zł.  Bilety dostępne na eventim.pl, w Media Markt, w  sieci Saturn, HSW Łuczniczka oraz u organizatora.

 

11 thoughts on “Garść informacji o gali STC: Walka Miast Bydgoszcz vs. Toruń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *