Garry Tonon planuje zawalczyć w MMA

lockerdome.com
lockerdome.com

Amerykanin chce zadebiutować w przeciągu roku.

Garry Tonon to obecnie jeden z najlepszych i najbardziej znanych grapplerów lżejszych kategorii wagowych. Po odniesieniu wielu sukcesów w formule no-gi brazylijskiego jiu-jitsu Amerykanin ogłosił, że w przeciągu roku zechce zadebiutować w MMA. Garry chciałby walczyć w dywizji piórkowej – 145 funtów.

It’s official, I will be attempting to make feather weight for nogi worlds this year.  I plan to have an MMA fight…

Posted by Garry „The Lion Killer” Tonon on 26 września 2015

To jest oficjalne, na Worldsy w no-gi w tym roku będę próbował zrobić limit wagi piórkowej. Planuję walkę w MMA w przeciągu roku i chciałbym walczyć w kategorii 145 funtów tak, więc to będzie dobry test aby zobaczyć czy sprostam cięciu wagi. Po walce z Imanarim w kategorii 150 funtów dzień przed ważeniem czułem się dobrze w tej wadze i wierzę, że mogę zrobić limit 145 funtów na ważenie aby walczyć w kategorii piórkowej. Lekcy, nie martwcie się, nadal będę tam na Pansach w no-gi! Tak smutne, że po Pansach przez miesiąc nie będzie żadnych pączków ani cheeseburgerów.

Garry to mocny zapaśnik specjalizujący się w dźwigniach na nogi. W formule no-gi brazylijskiego jiu-jitsu Tonon pokonał wielu utytułowanych zawodników, m.in. Marcina Helda i Masakazu Imanariego.

2 thoughts on “Garry Tonon planuje zawalczyć w MMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *