Garrett Holeve, zawodnik z Zespołem Downa – reportaż

Garrett Holeve, to na pewno jeden z niewielu, jeśli nie jedyny zawodnik MMA z Zespołem Downa. Na razie walczący amatorsko, ale marzący o karierze zawodowca i kontrakcie UFC. Przedstawiamy materiał telewizji ESPN, przedstawiający 23-latka od strony zawodnika, a także instruktora w American Top Team.

16 thoughts on “Garrett Holeve, zawodnik z Zespołem Downa – reportaż

 1. ojej zabolała moja wypowiedź 🙂 @mazzz i twój kolega „g… prawda” wasze teksty w moją stronę są tyle warte co i wy 🙂

  i co on niby zdziała w MMA ? zlitowali się nad nim i dali już ten remis z tym małym Websterem.

  jeszcze trochę a maciek z klanu wystąpi w KSW…

 2. sblade:

  Spróbuj się z nim w MMA. Zobaczymy jak dobry jesteś.

  Jeśli chce walczyć, co jest w tym złego ?

  Żal ci dupę ściska że człowiek z niepełnosprawność potrafi skupić na sobie uwagę mediów.
  A Ty ledwo skupiasz się na wyciskaniu kloca ze swojego dupska.

  Jesteś bardziej niepełnosprawny niż on.

 3. @slapstick

  żal mi niczego nie ściska i czemu zaraz kiedy nie ma co się pisać porusza się temat zazdrości ?? :/ a co mam jemu zazdrościć ? ok jego życie ale wg. mnie zrobią z niego kaleke jeszcze bardziej

  Już szukam jego adresu itd. i zbieram się na walke z daunem 🙂

  „Jesteś bardziej niepełnosprawny niż on” i mam już o to płakać ? 🙂
  A Ty nie masz żadnych argumentów aby stwierdzać z góry co myślę i sądzę 🙂 pozdrawiam serdecznie i zdrowia życzę

 4. Niech ćwiczy, niech robi to co chce i to co mu sprawia przyjemność. Good for him. Ale mma to nie jest Czerwony Krzyż. Nie zatrudnia się kogoś bo ,,mam marzenie a z powodu upośledzenia należy mi się specjalne traktowanie”. Nie kuźwa. Trujecie dupę że ,,jest lepszy od ciebie”, „nakopałby ci”, „spróbuj lepiej” ale czy to znaczy że poradzi sobie z zawodnikiem który poważnie traktuje ten sport? Nie mówiąc już o tym że żaden poważny zawodnik nie będzie chciał walczyć z niepełnosprawną osobą. Także skończcie truć, to jest MMA a nie RMA (retarded martial arts)

 5. No więc tak, chciałam powiedzieć oczywiscie nie obrażając nikogo z tych tu obecnych ”mocnych w słowie” osób, że Zespól Downa to nie jest wada, którą się w życiu wybiera, z tym się człowiek rodzi, nie rozumiem waszych wypowiedzi typu ”nie lubię downów”,a teraz Cię zapytam, czy kiedykolwiek miałeś/miałaś z nimi do czynienia skoro moasz juz wystawioną opinię na ich temat? Chcę tylko powiedziec, ze to są normalni ludzie, moze z wadą genetyczną, ale to nie skreśla ich w niczym, skoro mają pasję to dlaczego mają z niej rezygnować? Niech się rozwijają w tym kierunku, nawet jeśli jak to już napisaliście bedą walczyli tylko z niższej klasy zawodnikami. Skoro im to sprawia radość, to jestem jak najbardziej za tym, żeby to dalej w życiu robili. Chciałabym dodać, że te dzieci z Zespołem Downa są strasznie kochane bez względu na Wasze opinie i wypowiedzi. Uważam na dodatek, że jeśli nie mieliście wczesniej do czyninia z osobami, które mają ta wadę nie powinniście się wypowiadać na żaden temat dotyczący tych wlasnie ludzi, bo oni są i zawsze będą częscią naszego życia i moim zdaniem własnie tą wspaniałą.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *