Gale M-1 Challenge 67 oraz Enfusion Live 40 na żywo w Eleven Sports

Eleven Sports

W sobotę fani sportów walki otrzymają potężny zastrzyk adrenaliny! Eleven Sports przeprowadzi transmisje z gal M-1 Challenge 67 (MMA) oraz Enfusion Live 40 (kickboxing).

M-1 Challenge 67, Baku, Azerbejdżan

Eleven Sports, sobota, 4 czerwca, godz. 19:00

Kibice MMA będą mieli okazję oglądać czołowych zawodników tej dyscypliny podczas gali M-1 w Baku. W stolicy Azerbejdżanu wystąpią broniący mistrzowskiego pasa w kategorii piórkowej Ivan Buchinger oraz Michaił Korobkow. Pochodzący ze Słowacji Buchinger to jedna z największych gwiazd federacji M-1 Global. W karierze stoczył 34 pojedynki, z czego wygrał aż 30! Co więcej, w ciągu ostatnich pięciu lat doznał tylko jednej porażki. Mimo że Buchinger jest faworytem sobotniego starcia, to Korobkow nie stoi na straconej pozycji. Rosjanin wprawdzie od niedawna bierze udział w galach M-1 Challenge, ale w całej dotychczasowej karierze przegrał tylko raz.

Enfusion Live 40, Las Palmas de Gran Canaria, Hiszpania

Eleven Sports, sobota, 4 czerwca, godz. 22:30

W weekend na Wyspach Kanaryjskich odbędzie się gala Enfusion Live 40 z udziałem zawodników specjalizujących się w kickboxingu. Podczas tego wydarzenia będzie można obejrzeć aż dziesięć pojedynków. W jednym z nich broniący tytułu w kategorii do 72,5 kg turecki zawodnik Tayfun Özcan zmierzy się z Hiszpanem Jonayem Risco. Zaledwie dwudziestoczteroletni Özcan stoczył już osiemdziesiąt walk i tylko sześć razy zszedł z ringu pokonany. Risco nie posiada tak imponującego dorobku, ale potrafi sprawić niespodziankę. W kwietniu ubiegłego roku pokonał Andy’ego Souwera, jednego z najbardziej utytułowanych zawodników kickboxingu.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *