Gale Cage Warriors Fighting Championship na Eleven Sports

Jimmy Wallhead / Eleven Sports

Międzynarodowa grupa ELEVEN SPORTS podpisała wieloletnią umowę na wyłączność z Cage Warriors Fighting Championship, jedną z wiodących organizacji MMA.

Widzowie kanałów ELEVEN SPORTS w Polsce zobaczą każdą imprezę z cyklu Cage Warriors odbywającą się w latach 2017-2019. Już w sobotę 18 lutego będzie można obejrzeć galę Cage Warriors 80, która odbędzie się w londyńskiej hali O2.

ELEVEN SPORTS i Cage Warriors Fighting Championship będą dążyć do zorganizowania gal w krajach, w których nadawca jest obecny.

„Cieszymy się, że możemy dodać do naszego stale rozrastającego się portfolio praw sportowych transmisje z imprez tak prestiżowej organizacji Mixed Martial Arts jak Cage Warriors Fighting Championship. Dzięki temu będziemy mogli zaoferować sporty walki na światowym poziomie widzom ELEVEN SPORTS ze wszystkich naszych terytoriów”, mówi Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy ELEVEN SPORTS. „Mocno wierzymy w wartość oferty MMA, zwłaszcza Cage Warriors. Jesteśmy zadowoleni, że będziemy mogli ją rozpowszechniać i przyczynić się do jej wzrostu.”

„Dążymy do tego, aby jak największa grupa fanów MMA na całym świecie mogła emocjonować się walkami Cage Warriors. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy zawarliśmy liczne kluczowe porozumienia, które pomogą nam realizować ten cel. Umową z ELEVEN SPORTS dajemy  sygnał, że w 2017 roku nie przestajemy się rozwijać i zdobywać nowe rynki. Podoba nam się prezentowany przez ELEVEN SPORTS dynamiczny sposób relacjonowania wydarzeń sportowych”, mówi Casimir Knight, prezes Warrior Development Agency, firmy, do której należy Cage Warriors. „Nasi zawodnicy są uważani za jedne z największych talentów MMA. Dzięki zawartym porozumieniom będą mogli zaprezentować swoje umiejętności na prawdziwie międzynarodowej scenie.”

Cage Warriors Fighting Championship dołącza do stale wydłużającej się listy transmisji wydarzeń sportowych światowej klasy dostępnych w mediach ELEVEN SPORTS. Wśród nich znajdują się już inne gale sportów walki: M-1 Challenge i Enfusion Live.

W sobotę 18 lutego będzie można emocjonować się rywalizacją na najwyższym poziomie. O godzinie 19:00 w Eleven Extra pokazana zostanie NA ŻYWO gala M-1 Challenge 74 w Petersburgu, a o 22:00 w Eleven rozpocznie się transmisja Cage Warriors 80.

Oprócz sportów walki w kanałach ELEVEN SPORTS można oglądać czołowe rozgrywki piłki nożnej, takie jak LaLiga Santander, Serie A TIM, Ligue 1, The Emirates FA Cup, Sky Bet Championship, EFL Cup, Coupe de la Ligue, ligi belgijską, szkocką i brazylijską, a także wyścigi Formula 1®, rozgrywki NFL, VELUX EHF Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych oraz tenisowe turnieje z cyklu ATP 250.

Transmisje są dostępne w internetowym serwisie elevensports.pl, w ofercie największych platform cyfrowych i operatorów kablowych, m.in. nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Multimedia Polska, Orange, INEA, TOYA i Netia, a także za pośrednictwem kilkudziesięciu mniejszych operatorów.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *