Gale ACB w Polsacie! Pierwszą galę ACB 53 Olsztyn obejrzymy już 18 lutego

Już 18 lutego, w Olsztynie, odbędzie się gala ACB 53. Całe wydarzenie sportowe będzie można śledzić na kanale Polsat Sport Fight, a najważniejsze walki wyemituje również Polsat Sport. To początek współpracy telewizji Polsat z organizacją ACB, która jest jedną z najmocniejszych organizacji MMA na świecie.

Druga gala ACB w Olsztynie będzie 4. galą tej organizacji w Polsce i 53. na świecie. W karcie walk nie brakuje mocnych zawodników z Polski i zagranicy. Dzięki współpracy z telewizją Polsat fani sportów walki zobaczą w sobotni wieczór aż 16 pojedynków w zawodowym MMA.

„Sporty walki w Polsce są na bardzo wysokim poziomie i dla nas to jest bardzo ciekawy rynek, na którym na pewno chcemy się rozwijać. W Olsztynie blisko współpracujemy z lokalnym klubem Berkut Arrachion, który ma wielu mocnych i zdolnych zawodników, dlatego chętnie tam wracamy. Na miejscu jest też z nami Mamed Chalidow, który wspiera organizację, a 11 marca zawalczy na gali ACB w Manchesterze. Nie mam wątpliwości, że Ci fani MMA, którzy zasiądą przed telewizorem i obejrzą olsztyńską galę, będą do nas wracać i chętnie śledzić kolejne transmisje.” – mówi Baysangur Edelbiev, przedstawiciel organizacji ACB na Europę.

Na karcie głównej ACB 53 jest m.in. Karol Celiński i Łukasz Parobiec, których pojedynek na gali będzie debiutem w organizacji ACB. W klatce w Hali Urania zobaczymy też Pawła Kiełka, Rafała Czechowskiego, Łukasza Szczerka, Artura Kamińskiego, Patryka Włodkiewicza i Pawła Karwowskiego. W walce wieczoru Adrian Zieliński skrzyżuje rękawice z rosyjskim zawodnikiem Rasulem Yakhyaevem. Zgodnie z motto organizacji „Less show more fighting”, szykuje się mnóstwo zawziętych pojedynków.

To będzie jedno z pierwszych wydarzeń MMA zagranicznej organizacji pokazywane na antenach Polsatu. Transmisja gali ACB 53 w sobotę, 18 lutego na żywo na sportowych antenach Polsatu!

Informacja prasowa

Karta walk ACB 53 Olsztyn: Young Eagles 15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *