Gala PLMMA 73 na żywo tylko w TV PULS! Kto wygra międzynarodowe walki: Znakomici Brazylijczycy czy najlepsi wojownicy z Polski?

TV Puls

Już tylko godziny dzielą nas od 73. gali PLMMA – emocjonującego sportowego widowiska, które na żywo będzie transmitować TV Puls.

W oktagonie w międzynarodowych walkach Polacy staną oko w oko z Brazylijczykami. Czy Marian Ziółkowski, mistrz PLMMA wagi lekkiej, obroni tytułu i pokona w walce o pas znakomitego Reinaldo Teixera? Kto będzie lepszy – były mistrz PLMMA, nieustraszony Marcin Naruszczka czy doświadczony Leandro Bispo? Co okaże się skuteczniejsze – technika, znajomość jiu-jitsu, siła czy determinacja? Wszystko wyjaśni się w najbliższą sobotę.

  1. gala PLMMA – sobota 20 maja od godz. 20:00. Na żywo tylko w TV Puls!

Już są w Warszawie – nieustraszeni wojownicy z Brazylii! Specjalnie dla wszystkich fanów PLMMA mamy zaproszenie od Reinaldo Teixera i Leandro Bispo:

Reinaldo Teixera:

Jestem Reinaldo Teixeira. Reprezentuję drużynę z Brazylii. Wszystkich widzów czeka wielki event i wspaniała walka! Mam nadzieję, że mój przeciwnik jest gotów, bo zamierzam zabrać ze sobą pas mistrza!

Leandro Bispo:

Nazywam się Leandro Bispo! Przyjechałem do Polski walczyć i zrobić wielkie show. Oglądajcie mnie na 73. gali PLMMA!

Na gali 20 maja zawalczą również: legenda w podnoszeniu ciężarów, nasz mistrz olimpijski Szymon Kołecki, który zmierzy się z Wojciechem Balejką. Widzowie zobaczą w akcji jednego z najbardziej znanych polskich wojowników Krzysztofa Kułaka (mistrz KSW i Celtic Gladiators) oraz Michała Tarabańkę. Do oktagonu wejdzie także Paweł „Trybson” Trybała, który zawalczy z Adamem Niedźwiedziem, zawodnikiem MMA i uczestnikiem ostatniej edycji programu „Top Model”. O pas w kategorii wagowej do 93 kg będą walczyć Kevin Wiwatowski i Łukasz Klinger.

Karta walk: (od pierwszej do walki wieczoru)

70 kg Damian Majewski – Paweł Mazajło
84 kg Matt Horwich (USA) – Piotr Siwkowski
70 kg Marian Ziółkowski – Reinaldo Teixera (Brazylia) (WALKA O PAS)
77 kg Michał „Majkel” Tarabańka – Krzysztof Kułak
80 kg Mateusz Piskorz – Mariusz Radziszewski
84 kg Paweł „Trybson” Trybała – Adam Niedźwiedź
84 kg Marcin Naruszczka – Leandro Bispo (Brazylia)
93 kg Michał Pasternak – Sylwester Borys
93 kg Kevin Wiwatowski Łukasz Klinger (WALKA O PAS)
93 kg Szymon Kołecki – Wojciech Balejko

73. PLMMA – transmisja na żywo: TV Puls, sobota 20 maja, od godz. 20:00

Informacja prasowa

One thought on “Gala PLMMA 73 na żywo tylko w TV PULS! Kto wygra międzynarodowe walki: Znakomici Brazylijczycy czy najlepsi wojownicy z Polski?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *