Gala ONE Championship: Full Blast już 28 maja na żywo w Sportklubie!

Z inną galą niż pierwotnie planowana, z zupełnie odmienioną kartą walk i pod inną nazwą – już w najbliższy piątek kolejne show ONE Championship. Transmisja tym razem wyjątkowo na antenie Sportklubu. Początek o godz. 14.30.

Długo przygotowywano się do tej gali i 28 maja w Singapurze miało odbyć się wyjątkowe widowisko zapowiadane jako ONE Championship: Empower. Plany organizatorom po kolejny pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa, która zmusiła ich do odwołania całego widowiska. Nie oznacza to jednak, że fani MMA muszą wykreślić tę datę ze swoich kalendarzy – ONE stanęło bowiem na wysokości zadania i w trybie ekspresowym przygotowało kolejne show z rewelacyjnie zapowiadającą się kartą walk, które wyemitowane zostanie pod nazwą Full Blast!  

Wydarzeniem wieczoru na najbliższej gali ONE Championship będzie starcie w wadze koguciej w Muay Thai pomiędzy zajmującym pierwsze miejsce w rankingu tej prestiżowej organizacji Saemapetchem Fairtexem, a plasującym się w tym zestawieniu na trzeciej lokacie Kulabdamem Sor. Jor. Piek Uthaiem. Obaj fighterzy mieli ze sobą rywalizować już w sierpniu 2020 roku w wielkim finale turnieju ONE w wadze koguciej, kontuzja pierwszego z nich storpedowała jednak te plany. Niecały rok kibice MMA musieli czekać na możliwość ponownej konfrontacji obu zawodników, miejmy nadzieję, że tak długie oczekiwanie zaprocentuje walką na najwyższym światowym poziomie. 

W drugiej znakomicie zapowiadającej się walce w oktagonie w Singapurze w szranki staną hinduska gwiazda wagi muszej, Kantharaj Agasa, dla którego będzie to debiut w ONE oraz Xie Wei. Kibice kopanych sportów walki wiele obiecują sobie również po holenderskim starciu kickboxerów, w którym o prymat w wadze średniej powalczą Santino Verbeek i Miles Simson.

Cała gala ONE Championship: Full Blast tym razem wyjątkowo na antenie Sportklubu! Transmisja w piątek 28 maja od godz. 14.30!

Walka wieczoru
Muay Thai -65,8 kg: Saemapetch Fairtex vs. Kulabdam Sor. Jor. Piek Uthai

Co-main event
MMA -61,2 kg: Kantharaj Agasa vs. Xie Wei

Kickboxing -83,9 kg: Santino Verbeek vs. Miles Simson
MMA -70,3 kg: Ahmed Faress vs. Edward Kelly
MMA catchweight 57,7 kg: Anthony Do vs. Liang Hui

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.