Gala Octagon No Mercy: Jurassic Fight – 12 maja w Zawierciu

Już 12 maja w sercu Jury Krakowsko – Częstochowskiej odbędzie się wydarzenie sportowe jakiego widzowie w tym regionie jeszcze nigdy nie doświadczyli. Octagon No Mercy – jedna z najbardziej rozpoznawalnych organizacji działających na polskim rynku sportów walki postanowiła zorganizować swoją 5 edycję w – Zawierciu!

Jest to federacja, która pod swoją marką zorganizowała już 4 zawodowe gale w Polsce, a współorganizowała aż 8 innych gal zarówno w Polsce jak i za granicą. Octagon No Mercy promuje najbardziej kontaktowe i widowiskowe formuły sportów walki do jakich możemy zaliczyć między innymi MMA i K-1. Ze względu na położenie topograficzne runda 5 została nazwana „Jurassic Fights” co ma za zadanie promować zarówno przyrodnicze piękno tego wspaniałego regionu, ale także najlepszych zawodników jurajskich klubów. Warto nadmienić, iż federacja Octagon No Mercy ugruntowała swoją wysoką pozycję na rynku mieszanych sztuk walki dzięki profesjonalnemu podejściu do organizowania wydarzeń sportowych. Sama gala to nie tylko walki, ale także niepowtarzalne widowisko w którym kilkuset osobowa publiczność w przerwach będzie mogła delektować się innymi kulturalno – sportowymi przedsięwzięciami takim jak pokazy artystyczne lokalnych zespołów.

Octagon No Mercy organizując swoje gale za główny cel postawiła sobie promocję młodych i perspektywicznych zawodników z regionów, w których realizuje swoje imprezy sportowe. W związku z powyższym widowisko to nie mogłoby odbyć się bez udziału miejscowych klubów sportowych, które na co dzień zajmują się propagowaniem wśród młodzieży sportów walki takich jak MMA, K-1 czy Muay Thai. Do organizacji Jurrasic Fights zostały zaproszone kluby: KSW Ofensywa z Myszkowa prowadzony przez trenera Piotra Korpusa, zawierciański Klub Sportowy Animmals gdzie młodzi adepci sportów walki kształcą swoje umiejętności pod okiem Krystiana Kwiecień oraz Kick-Boxing Małpka Zawiercie prowadzony przez trenera Pawła Stolarskiego. Ten wspólny projekt sportowy nie miałby szans na realizację gdyby nie wsparcie Urzędu Miasta w Zawierciu, a w szczególności Prezydenta Miasta Witolda Grima oraz miejscowego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie bardzo duże wparcie federacja otrzymuje od dyrektora tej placówki pana Jacka Latko.

Samo wydarzenie sportowe będzie składało się z 11 pojedynków w formułach MMA i K-1, gdzie jurajscy wojownicy skrzyżują rękawice z zawodnikami z całej Polski. Wszystkie walki będą odbywały się w pełnowymiarowym Octagonie czyli tzw. klatce. Nad poprawnością przebiegu całej imprezy będą czuwały wyspecjalizowane firmy, które zatroszczą się o prawidłowy przebieg zawodów pod względem oprawy multimedialnej oraz akustycznej. Widowisko będzie stało na najwyższym poziomie wizualnym, a telebimy czy profesjonalne podesty dla zawodników oraz oświetlenie, które na co dzień jest używane na największych imprezach sportowych w naszym kraju będzie tego najlepszym gwarantem. W tym niesamowitym wydarzeniu będą czuwać m.in.: konferansjer, cutman oraz ring girls, którzy na co dzień współpracują w realizacji gal dla największych organizacji sportów walki w Polsce i na świecie takich jak : KSW, UFC, FEN, których pasjonatom sportów walki nie trzeba przedstawiać. Federacja Octagon No Mercy po organizacji pierwszej gali sportów walki w tym regionie planuje na stałe zagościć w miastach z tej okolicy. Zdaniem organizatorów, region ten zasługuje na tak piękne i ekscytujące święto sportowe, a rosnąca popularność sportów walki jest tylko gwarancją sukcesu tak dużego przedsięwzięcia.

Data: Sobota, 12 maja 2018, 18:30
Miejsce: OSiR Zawiercie, ul. Moniuszki 10 , Zawiercie

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/854110501464362

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *