Gala MMA Slugfest 8 w Gnieźnie

Plakat Slugfest 8

Organizacja Slugfest ma przyjemność ogłosić swoją kolejną galę Slugfest 8, która odbędzie się już 29 października w Gnieźnie, w hali sportowej II LO przy ul. Łubieńskiego.

Dla organizacji Slugfest będzie to pierwsza wizyta w pierwszej stolicy Polski.

– Miasto jest nam jednak dobrze znane i równie mocno przyzwyczajone do imprez sportowych na wysokim poziomie – mówi Krzysztof Skrzypek, rzecznik prasowy organizacji.

W walce wieczoru zobaczymy powracającego po trzech latach przerwy, a niepokonanego jeszcze w zawodowych startach Roberta „Izzy’ego” Izydorka (MMA 2-0). Tuż przed nim do klatki wejdzie inny z wychowanków klubu Walka Gniezno – Dawid Pasternak (MMA 5-2), który będzie chciał przełamać passę dwóch porażek z rzędu i wrócić do walki o miano najlepszego zawodnika kategorii koguciej w Polsce.

W pozostałych walkach zaprezentują się między innymi: Robert Radkiewicz, Jakub Przybysławski i Ireneusz Chudzik z Walki Gniezno, Ewelina Woźniak, Adam Matuszak i Patryk Klaś z MMA Witkowo a także zawodnicy między innymi z Kościana, Poznania, Konina czy Katowic.

Bilety kosztują odpowiednio:

25 zł – balkon (stojące)

50 zł – trybuna

50 zł – płyta

70 zł – VIP – najbliżej klatki

Wszystkie kategorie można kupić od dzisiaj (wtorek) w sklepie odzieżowym Julia przy ul. B. Chrobrego 26 w Gnieźnie lub pod numerami telefonów

Krzysztof Skrzypek
www.slugfest.pl
[email protected]
tel. 503 738 653

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *