Gala ACB Jiu Jitsu 15 i Mistrzostwa Europy No-Gi w sierpniu w Warszawie! Ruszyła przedsprzedaż biletów

Pierwszy weekend sierpnia będzie świętem dla wszystkich miłośników chwytanych sportów walki. W sobotę w Warszawie gala z udziałem zawodników z polskiej i światowej czołówki, w tym superfight znanych zawodników MMA! A w niedzielę ACB JJ Otwarte Mistrzostwa Europy No-Gi z pulą nagród o wartości 50 000 dolarów!

Na początku sierpnia ogranizacja ACB Jiu Jitsu ponownie zagości w Warszawie. Kartę walk podczas Gali ACB JJ 15 ponownie wypełnią czołowe nazwiska z kraju oraz zagranicy. To nie wszystko! W walce wieczoru fani zobaczą spektakularny superfight, w którym zmierzą się dwaj topowi zawodnicy MMA, znani z występów dla największej organizacji w Europie.

Prowadzimy negocjacje z topowymi zawodnikami MMA, żeby podczas gali ACB JJ w Warszawie fani sportów walki mogli zobaczyć jak ich ulubieńcy radzą sobie na macie w innej formule. Taka kameralna gala to doskonała okazja, by zobaczyć z bliska zawodników podczas rywalizacji sportowej, jak i poza nią.

MÓWI BAYSANGUR EDELBIEV, PRZEDSTAWICIEL ORGANIZACJI ACB W POLSCE.

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW RUSZYŁA

Podczas gali zobaczymy m.in. rewanż z udziałem polskich zawodników: Jakub Witkowski vs Jędrzej Loska. Spore widowisko szykuje się też w walkach o pasy, w których zobaczymy topowych Brazylijczyków. Pierwszym z nich będzie pojedynek Joao Miyao vs Augusto Mendes, czyli gwiazda współczesnego BJJ kontra zawodnik UFC. W drugim pojedynku o pas zobaczymy pojedynek Joao Rocha vs Victor Honorio.

Zawodnicy będą rywalizować w formule NO-GI oraz innowacyjnym systemie zbliżonym do MMA – 3 rundy po pięć minut. Gdy sędzia uzna walkę za mało widowiskową, podniesie ją do stójki!

Bilety na Galę ACB Jiu Jitsu są już dostępne na eventim.pl. W przedsprzedaży, tylko do końca czerwca, można kupić wejściówkę w cenie 40 zł. Od początku lipca rusza regularna sprzedaż, a ceny biletów będą zaczynały się od 50 zł.

BILETY

Gala ACB JJ 15 odbędzie się w sobotę, 4 sierpnia o godz. 17:00 w hali widowiskowo-sportowej ARENA URSYNÓW w Warszawie. W niedzielę, w tym samym miejscu, rozegrane zostaną Mistrzostwa Europy. Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Europy ACB JJ w Polsce zostały zorganizowane w Warszawie w marcu 2018 roku. Tym razem organizacji ACB zaprasza na maty zawodników z Polski i zagranicy do pojedynków bez kimon. Stawka jest wysoka, bo pula nagród na Otwartych Mistrzostwach Europy No-Gi ACB JJ to aż 50 000 dolarów.

KATEGORIE
WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *