Gala ACB 84 odbędzie się 7 kwietnia w Bratysławie, a w walce wieczoru zobaczymy starcie Daniel Toledo vs. Attila Vegh

Organizacja ACB po raz pierwszy zorganizuje galę na Słowacji.

Organizacja ACB poinformowała, że gala ACB 84 odbędzie się 7 kwietnia w stolicy Słowacji, Bratysławie. Będzie to pierwsza gala zorganizowana przez czeczeńską organizację, która odbędzie się na Słowacji.

W walce wieczoru zobaczymy starcie – Attila Vegh (31-8-2) vs. Daniel Toledo (6-5).

Attila Vegh to były mistrz organizacji Bellator, który polskiej publiczności znany jest z występów dla KSW. W polskiej federacji stoczył pięć pojedynków, dwa wygrał i trzy przegrał. Po raz ostatni w KSW wystąpił podczas gali w Gdańsku w 2015 roku, przegrywając w walce o pas kategorii półciężkiej z Goranem Reljiciem.

Daniel Toledo to hiszpański zawodnik dla którego pojedynek w Bratysławie będzie trzecim występem w ACB. Jego bilans w czeczeńskiej organizacji, to jedno zwycięstwo i jedna porażka. W 2016 roku mierzył się z polskim zawodnikiem, Przemysławem Mysialą, przegrywając przez TKO w 1 rundzie.

Pozostałe potwierdzone na razie pojedynki, to: Lom-Ali Eskijew (14-3) vs. Luis Palomino (26-14), Rany Saadeh (9-2) vs. Narsultan Khasymhanov (7-1) oraz Ludovit Klein (10-2) vs. Magomed Ozniev (7-0-1).

Poniżej oficjalna zapowiedź gali na Słowacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *