Gabriela Hermogenes vs Katarzyna Biegajło i Karyna Chaplinskaya vs Olena Shydlovska na karcie TFL 19

Organizacja Thunderstrike Fight League zapowiedziała dwa pojedynki kobiet, które odbędą się na gali TFL 19 „Christmas Time” w Hali Globus w Lublinie w dniu 21 grudnia.

Niepokonana Katarzyna Biegajło podczas dziewiętnastej odsłony TFL – Thunderstrike Fight League w Lublinie zmierzy się z Brazylijką Gebrielą Hermogenes! Dla podopiecznej trenera Łukasza Grochowskiego będzie to długo oczekiwany debiut w klatce TFL! Reprezentantka klubu Dziki Wschód Biała Podlaska/Ek Bjj dwukrotnie miała wystąpić pod banderą TFL lecz z powodu niedyspozycji rywalki a następnie własnej kontuzji, była zmuszona odłożyć swój występ do grudnia.

„Reprezentantka Canarinios ma dokładnie takie samo doświadczenie w zawodowym MMA co Kaśka. Będzie to doskonały test umiejętności dla Polki. Liczę na twardą walkę.” – komentuje organizator TFL, promotor JS Promotion Jacek Sarna.

Olena Shydlovska vs Karyna Chaplinskaya

Piękna zawodniczka oraz trenerka klubu Waleczna Lubelszczyzna, Olena Shydlovska, podczas dziewiętnastej świątecznej odsłony TFL, skrzyżuje rękawice z reprezentantką Bushido Brześć Karyną Chaplinskayą. Pojedynek odbędzie się w limicie wagowym do 57 kg. Dla podopiecznej trenera Tomka Borowca a oraz Tomka Iwana, będzie to trzeci zawodowy start w formule MMA.

Gala TFL „19 Christmas Time”, odbędzie się 21 grudnia w Hali Globus Lublin. Bilety na galę dostępne w klubie Waleczna Lubelszczyzna oraz systemie www.ekobilet.pl

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *