Gabi Garcia chce walczyć z mężczyzną ze względu na brak rywalek

Gabi Garcia Instagram
Gabi Garcia Instagram

Gabi Garcia po przejściu do MMA i stoczeniu dwóch walk wciąż kontynuuje treningi w tej formule, ale jednocześnie boryka się z pewnym problemem.

Zakontraktowana przez japońską organizację RIZIN FF Gabi Garcia wygrała w swoim debiucie z Lei’D Tapa pokonując ją w niecałe pięć minut. Drugą walkę wygrała w dwie minuty pokonując Annę Malyukovą.

Wszyscy, który widzieli Garcię w akcji wiedzą jaką siłą dysponuje ta zawodniczka oraz jak mocno różni się od innych kobiet swoją wagą i umięśnioną sylwetką. Konfrontacja z taką rywalką zapewne nie jest najprzyjemniejsza. Gabi też nie wydaje się szczęśliwa i wyraża swoją frustrację z tego powodu, że ma problemy ze znalezieniem innej zawodniczki, która stawi jej czoła.

Trener Renato „Babalu ” Sobral będący w towarzystwie Gabi Garcii powiedział serwisowi TMZ Sports, że ona mogłaby ostatecznie stanąć do walki z mężczyzną.

„Tak, uważam, że mogłoby do tego dojść jeśli nie znajdziemy nikogo, kto chciałby się z nią zmierzyć. Myślę, że to byłaby duża walka w przyszłości. Jaka jest moja opinia? Uważam, że za rok od dzisiaj nie będą mieć już więcej zawodniczek i jedyną szansą będą mężczyźni, którzy z nią zawalczą i lepiej niech uważają, ponieważ mogą być znokautowani przez dziewczynę.”

Jak podoba się Wam pomysł Sobrala i Garcii, aby walczyła z mężczyznami? Myślicie, że jakakolwiek topowa organizacja odważy się na takie zestawienie?

13 thoughts on “Gabi Garcia chce walczyć z mężczyzną ze względu na brak rywalek

  1. Ale piepszą głupoty,stoczyła 2 walki z…no właśnie z nikim znaczącym i już pie…li że nie ma konkurencji. No a po drugie, gdyby walczyła z facetami to byłoby to jej naturalne środowisko 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *