Frankie Edgar: To wstyd, że Bena Askrena nie ma w UFC

ONE Championship

Zdaniem czołowego piórkowego, Funky powinien znaleźć się w UFC.

Ben Askren (18-0 1 NC) to zdaniem wielu jeden z najlepszych zawodników wagi półśredniej na świecie jednak nigdy nie było mu dane sprawdzić się wśród najlepszych, w największej organizacji MMA na świecie. M.in. czołowy zawodnik UFC, Frankie Edgar (22-5-1, 16-5-1 w UFC, #2 w rankingu UFC) uważa, że Ben powinien trafić pod skrzydła amerykańskiego promotora.

Bardzo chciałbym zobaczyć Askrena w UFC. Uważam, że to wstyd, że jego tu nie było. Uważam, że wielu, w tym Dana i mosiężne UFC nie chce widzieć jak on wychodzi i męczy przeciwników na śmierć zapasami i tak dalej, ale on teraz kończy walki przed czasem. Gość nie daje się trafiać i to robi wrażenie.

Ben nie dawno poruszył kwestię możliwej walki z Georgesem St. Pierrem (26-2, 20-2 w UFC) w Montrealu. Edgar jest zainteresowany takim pojedynkiem.

Tak, to jest to: 'kto wygrałby walkę GSP vs. Ben?’. To jest coś, o czym ludzie mówią od dawna i on może sprawić, że ta walka będzie bardzo interesująca ze względu na jego umiejętności zapaśnicze. Zazwyczaj Georges wyróżnia się zapasami, ale uważam, że Ben miałby dużo do powiedzenia.

Wśród zainteresowanych taką konfrontacją jest także Joe Rogan, który zapowiedział, że pomoże w negocjacjach między UFC a Askrenem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.