Frankie Edgar odpowiedział Conorowi McGregorowi i jest gotowy na walkę z nim

Adam Hunger-USA TODAY Sports

W ubiegłym tygodniu, były podwójny mistrz UFC Conor McGregor udzielił pierwszego obszernego wywiadu od dłuższego czasu. W wywiadzie tym Irlandczyk wymienił wielu potencjalnych przeciwników na oczekiwany powrót do klatki. Jednym z tych przeciwników był były mistrz wagi lekkiej Frankie Edgar, który niedawno ogłosił zamiar przejścia do dywizji koguciej.

„Kto jeszcze jest na czele listy? Frankie Edgar jest również na szczycie listy, ponieważ ma pewne podobieństwa do Khabiba. Rusza z nogi zakrocznej i schodzi po jedną nogę. Chcę tego rodzaju podobnych walk. Ponadto, Frankie był zawsze pełen szacunku. Zawsze jest pełen szacunku. Powiedział: „Chcę powiedzieć swoim wnukom, że kiedyś walczyłem z Conorem McGregorem”.

Słysząc to, zapytaj Danę White’a – teraz wraca ten temat już od wielu miesięcy – od razu wysłałem wiadomość do Dany i powiedziałem: „To jest walka do zrobienia”. Nawet jeśli przegrał z Maxem Hollowayem w bardzo wyrównanej walce, nie obchodzi mnie to. Zwycięstwa i porażki nie mają znaczenia w tej grze. To są historie, w których wszyscy jesteśmy i podróże, które wszyscy odbywamy”.

Frankie Edgar zdecydował się odpowiedzieć na to wezwanie ze strony Conora McGregora. Podczas gdy nadal zamierza zejść do kategorii koguciej, Edgar oznajmił, że będzie walczył z McGregorem w każdej kategorii wagowej.

„Wiesz, że jestem gotowy, by walczyć z Conorem McGregorem. To powinno się wydarzyć dawno temu. Wiem, że schodzę do wagi koguciej, ale dla ciebie przejdę do każdej kategorii wagowej. Kiedykolwiek i w jakiejkolwiek wadze, wiesz, że jestem dobrym rywalem”.

Nie da się ukryć, że Conor McGregor zaskoczył tym, że wymienił tak wielu potencjalnych przeciwników na swoją walkę powrotną nie żądając jedynie walki o pas. Mimo to, wciąż nie wiadomo kiedy i z kim Irlandczyk stoczy swoją kolejną walkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.