Francis Ngannou w brutalny sposób rozprawia się z Alistairem Overeemem

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Francis Ngannou nie potrzebował zbyt wiele czasu na rozprawienie się z Alistairem Overeemem w co-main vencie gali UFC 218 w Detroit.

Francis Ngannou po raz kolejny udowodnił, że jest jednym z najmocniej bijącym zawodnikiem w UFC, a kto wie czy nie numerem jeden jeśli chodzi o siłę ciosu. Alistair Overeem miał tę nieprzyjemność poczuć siłę jego ciosu już na początku pierwszej rundy. Overeem zaczął bardzo szybko, rzucając się do przodu i starając się poszukać okazji do obalenia rywala, ale Ngannou zdołał złapać go w klincz i przycisnąć do siatki. Po pewnym czasie i braku akcji w klinczu sędzia zdecydował się interweniować rozdzielając zawodników. Chwilę potem, Overeem zaatakował prawym chybiając i poprawił lewym zamachowym sięgając głowy Ngannou za prawym uchem, ale w tym samym momencie Ngannou trafił go atomowym lewym podbródkowym na odchylonej głowie zwalając Overeema z nóg.

Walka ta miała być eliminatorem do pojedynku o tytuł wagi ciężkiej i wygląda na to, że to Francis Ngannou stanie do pojedynku z mistrzem wagi ciężkiej Stipe Miocicem, co potwierdził Dana White na konferencji prasowej po gali.

Dla Overeema była to walka, która w przypadku jego wygranej dałaby mu szansę na zdobycie tytułu mistrza UFC, co byłoby wspaniałym dopełnieniem jego kariery w której był mistrzem takich organizacji jak K-1, DREAM i Strikeforce.

5 thoughts on “Francis Ngannou w brutalny sposób rozprawia się z Alistairem Overeemem

  1. coz, ja sie spodziewam, ze Miocica jeszcze moze ustrzelic (pamietajmy, ze nawet Struve go kiedys ubil i JDS mocno naruszyl) ale fakt, mysle, ze jak natrafi na kogos kto przyjmie i da mu walke na wiecej niz 2-3 rundy, to zostanie obnazony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *