Francis Ngannou vs Junior dos Santos na UFC on ESPN 3

Pojedynek ciężkich przesunięty na czerwcową galę.

Jak za pośrednictwem stacji ESPN poinformowały władze największej organizacji MMA na świecie, starcie Francisa Ngannou (13-3, 8-2 w UFC) z Juniorem dos Santosem (21-5, 15-4 w UFC) zostało przesunięte z UFC 239 na galę UFC on ESPN 3 i będzie jej najważniejszym wydarzeniem.

Pierwotnie walką wieczoru miało być rewanżowe starcie Tyrona Woodleya (19-4-1, 9-3-1 w UFC) z Robbiem Lawlerem (28-13 1 NC, 13-7 w UFC) jednak kontuzja Wybrańca pokrzyżowała te plany. Wygląda na to, że organizacja nie mogła znaleźć zastępstwa i zapowiedziała, że Lawler wystąpi podczas innego eventu.

Dos Santos jest obecnie na fali trzech kolejnych zwycięstw, od czasu porażki poniesionej w rywalizacji z Stipe Miociciem Brazylijczyk pokonał kolejno Blagoya Ivanova, Taia Tuivasę i Derricka Lewisa.

Ngannou w styczniu zeszłego roku miał szansę zdobyć pas wagi ciężkiej jednak walkę z Miociciem przegrał na punkty. Później Kameruńczyk uległ także Derrickowi Lewisowi po arcybezbarwnej walce. W ostatnich pojedynkach Francis ekspresowo odprawił Curtisa Blaydesa i Caina Velasqueza.

Gala UFC on ESPN 3 odbędzie się 29 czerwca w Minneapolis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.