Francis Ngannou o przegranej Derricka Lewisa z Markiem Huntem – Został zbity jak dziecko

UFC.com / Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Po serii sześciu zwycięstw z rzędu, Derrick Lewis doznał trzeciej porażki w UFC w starciu z Markiem Huntem na gali UFC Fight Night 110.

Derrick Lewis (18-5 MMA, 9-3 UFC) w bardzo szybkim tempie zaszedł wysoko w rankingu wagi ciężkiej odprawiając przed czasem kolejnych przeciwników. Podobna sytuacja jak z Francisem Ngannou (10-1 MMA, 5-0 UFC), który również wdarł się przebojem do pierwszej dziesiątki w rankingu kończąc przed czasem wszystkich swoich rywali.

W pewnym momencie obydwaj byli zestawiani przez media i fanów do walki ze sobą. Przy jednej okazji Lewis i Ngannou wymienili ze sobą kilka słów w mediach społecznościowych. Lewis stwierdził wówczas, że jest otwarty na pojedynek „dwóch czarnych” i że byłaby to brutalna walka na co Ngannou odpowiedział, że Lewis jest dla niego zbyt wolny.

Taki pojedynek był całkiem realny i możliwe, że zobaczylibyśmy walkę między Czarną Bestią a Predatorem, ale ostatnia walka  nie daje już takiej nadziei chociażby ze względu na to, że Lewis powiedział, że to mogła być jego ostatnia walka. Z kolei Ngannou skomentował porażę Lewisa mówiąc, że został zbity niczym dziecko.

— Lewis powiedział, że wygram z Arlovskim, ponieważ on ma 37 lat, podczas gdy on sam został zbity jak dziecko przez 43-letniego Marka Hunta.

Ngannou umieścił na swoim Twitterze wpis francuskiego trenera Fernando Lopeza, który napisał:

— Jestem zaskoczony tym, że ludzie zestawiają Derricka Lewisa z Francisem Ngannou. Przecież on zabiłby Lewisa w pierwszej rundzie!

One thought on “Francis Ngannou o przegranej Derricka Lewisa z Markiem Huntem – Został zbity jak dziecko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *