Francis Ngannou chciał wejść jako zastępstwo dla Fabricio Werduma na UFC 216

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Francis Ngannou był obecny na gali UFC 216, i kiedy pojawiła się informacja o tym, że Derrick Lewis wypadł z walki, zaoferował swoje zastępstwo w walce z Fabricio Werdumem.

Ngannou jak widać nie unika żadnej możliwej walki i sam stawia sobie wyzwania. Rzucił już wyzwanie mistrzowi wagi ciężkiej Stipe Miocicowi oraz Alistairowi Overeemowi z którym zmierzy się na gali UFC 218. Mimo tego Francis był gotowy wejść do walki jaki zastępstwo dla Fabricio Werduma. Zobaczmy co mówił Ngannou, kiedy Werdum stracił rywala:

„To byłby dobry pojedynek. Na pewno jest to dobre zestawienie, którego nigdy bym nie odrzucił. Wiedziałem jednak, że pewnego dnia będę walczył z Alistairem Overeemem. Czekałem na tę walkę i przygotowywałem się na to od dawna.”

Organizacja nie skorzystała jednak z propozycji pomocy ze strony Ngannou i do walki w Fabricio Werdumem zestawiono Walta Harrisa, który miał walczyć na tej samej karcie z Markiem Godbeerem.

Co do Francisa Ngannou (10-1), to jak już wcześniej wspomniano zmierzy się on w pojedynku z Alistairem Overeemem na UFC 218, która odbędzie się 2 grudnia w Detroit.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.