Floyd Mayweather: Próbujemy doprowadzić do walki z Conorem McGregorem. Oferowaliśmy 15 milionów dolarów oraz % z PPV

foxsports.com

Czy dojdzie do konfrontacji mistrza wagi lekkiej UFC z najlepszym bokserem wszech czasów?

Floyd Mayweather (49-0) zdecydował się odpowiedzieć na propozycję walki z Conorem McGregorem (21-3, 9-1 w UFC). Amerykanin w programie emitowanym w ESPN powiedział, że próbował doprowadzić do walki z Irlandczykiem proponując mu za pojedynek 15 milionów i % wpływów z PPV.

Próbujemy doprowadzić do walki z Conorem McGregorem. Oni wiedzą jakie są moje liczby, moja liczba to gwarantowane 100 milionów dolarów. To była moja liczba. Nie wiem ile pieniędzy zarobił Conor McGregor. Jestem prawie pewien, że ogólnie on jeszcze nie zarobił 10 milionów w walce MMA. Jesteśmy gotowi dać mu 15 milionów i wtedy możemy rozmawiać o podziale procentów z PPV.

Najwyższa, odnotowana do tej pory wypłata McGregora to 3 miliony dolarów za drugą walkę z Natem Diazem, do której doszło na UFC 202.

W ostatnim czasie Notorious otrzymał licencję bokserską w stanie Kalifornia, ale nadal jest związany kontraktem z UFC.

Floyd uważa, że bój z Conorem jest jedynym, która może skłonić go do powrotu do walk.

Prawdopodobnie jedyną rzeczą, którą jestem zainteresowany jest walka z Conorem McGregorem. Jestem człowiekiem biznesu a biznesowo ma to największy sens.

Conor McGregor powtarza każdemu, że chce walki – zróbmy to.

7 thoughts on “Floyd Mayweather: Próbujemy doprowadzić do walki z Conorem McGregorem. Oferowaliśmy 15 milionów dolarów oraz % z PPV

  1. 15 milionów jak na walkę UFC to mega kwota!!! Ale no panowie nie bedzie tak ze Floyd dostanie 150 baniek a Mc 15. Na taka dysproporcje sie nie zgodzi Mc. Jak w UFC JJ dostał 700 tys to DC nie dostał 80 tys tylko 500. Mogliby zawalczyć w octagonie w rękawicach UFC. Tylko rece i 5×5 minut!! Byłoby sprawiedliwie !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.