Finał turnieju Areny Berserkerów w karcie wstępnej KSW 28 – Fighters’ Den

Stawką ciekawie obsadzonej drugiej połówki turnieju wagi lekkiej, która zostanie rozegrana 7 czerwca na szóstej Arenie Berserkerów w Policach, będzie nie tylko możliwość zmierzenia się Jakubem Kowalewiczem w finale rywalizacji, ale również szansa występu na gali KSW 28 – Fighters’ Den, 4 października w Szczecinie.

Właściciele KSW Martin Lewandowski i Maciej Kawulski, wspólnie z matchmakerem „Areny” i sędzią ringowym na galach Konfrontacji Piotrem Bagińskim zdecydowali, że dadzą okazję młodym, perspektywicznym lekkim na pokazanie się w karcie wstępnej historycznej pierwszej gali KSW w Szczecinie.

Jakub Kowalewicz, trenujący w Ankosie Zapasy Warszawa, wywalczył sobie miejsce w finale już w marcu. Natomiast jego październikowy rywal zostanie wyłoniony z czwórki uczestników polickiej gali, Kamila Gniadka z Berserkers Team, Bartłomieja Kurczewskiego z Gracie Barra Łódź, Alana Langera z Silesian Cage Club i Białorusina Yurija Bybochkina.

Nagrodą dla zwycięzcy pojedynku na KSW28 i zarazem całego turnieju będzie długoterminowa umowa z największą organizacją MMA w Europie.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *