Film dokumentalny „Fightville” przejęty przez Showtime

(mmamania.com)

Showtime przejęło film dokumentalny „Fightville” w reżyserii Petry Epperlein i Michaela Tuckera, krótko po premierze na Southwest Film Festival w Austin, TX.

Michael Tucker: „Oprócz walk, Fightville opowiada o tym, ile potrzeba aby stać się najlepszym w czymś. Mamy nadzieję, że film pokaże większej publiczności piękno i pasję płynącą z mma.”

Petra Epperlein: „Jesteśmy podekscytowani faktem posiadania takiego partnera jak Showtime. MMA to najszybciej rozwijający się sport na świecie, a Showtime jest wielką firmą w sportach walki i dostarcza najlepszych programów w tej dziedzinie.”

„Fightville” opowiada historię niższej ligi mma, promowanej przez Gila „The Thrill” Guillory w Lafayette – miescu gdzie dla wielu walczenie jest jak religia. W „Fightville” życie to ciągła rywalizacja, a w miasteczku nie brakuje obiecujących zawodników, którzy chętnie zamienią zakurzone areny rodeo Luizjany na światła Las Vegas. Wielu z nich trenuje z weteranem UFC „Crazy” Timem Credeur w Gladiators Academy, gdzie chce on „budować lepszych ludzi” i szkolić przyszłych mistrzów.

Jeden z tych zawodników, Dustin „The Diamond” Poirier, szybko staje się postacią centralną filmu, po serii zwycięstw. Wokół niego kręci się fabuła filmu.

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=RVC_dCBrqbU]

One thought on “Film dokumentalny „Fightville” przejęty przez Showtime

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *