Filip Wolański vs. Bartłomiej Kopera podczas KSW 42 w Łodzi

All rights reserved. Contact: [email protected]

Bartłomiej Kopera zadebiutuje w organizacji KSW.

Jeden z najlepszych zawodników wagi piórkowej w Polsce, Bartłomiej Kopera (9-3, 7 Sub) zadebiutuje w KSW przed własną publicznością w starciu z Filipem Wolańskim (10-2, 3 KO, 2 Sub) 3 marca na KSW 42 w łódzkiej Atlas Arenie.

Bartłomiej Kopera od dawna był w gronie zawodników, którymi interesowała się Federacja KSW. Przy okazji powrotu KSW do Atlas Areny nadarzyła się idealna sytuacja, by dać szansę 25-latkowi na zaprezentowanie się w okrągłej klatce na własnej ziemi. Łodzianin wygrał siedem z ostatnich ośmiu starć, a pięć z tych pojedynków kończył przez poddanie. „Małpa” wygrywał między innymi z Aleksandrem Georgasem, Nikodemem Szymańskim, Sebastianem Kotwicą i znanym z KSW Gracjanem Szadzińskim.

Filip Wolański zadebiutował w KSW w starciu z Marcinem Wrzoskiem na gali KSW 35 w 2016 roku. Bój z byłym mistrzem w wadze piórkowej został zgodnie uznany za najlepsze starcie tamtego roku i jedna z lepszych walk w historii KSW. Trenujący w Grapplingu Kraków 26-latek również ma za sobą serię wielu wygranych pojedynków, którą zakłóciła jedynie porażka z „Polskim Zombie”. Ostatnio, na KSW 37: Circus of Pain, po bardzo trudnym starciu „Wolan” wypunktował Denilsona Nevesa de Oliveirę. Przez kontuzje krakowianina i jego rywali kibice musieli czekać na jego kolejny występ aż do teraz.

Na KSW 42 w Łodzi w walce wieczoru kibice zobaczą superfight pomiędzy Mamedem Khalidovem a Tomaszem Narkunem. Swoich pasów mistrzowskich bronić będą Mateusz Gamrot w starciu z Grzegorzem Szulakowskim oraz Ariane Lipski. Dojdzie też do niezwykle interesującego pojedynku na szczycie kategorii średniej pomiędzy Michałem Materlą a Scottem Askhamem. Do drugiej walki po powrocie z emerytury stanie Łukasz „Juras” Jurkowski, który spróbuje zrewanżować się Martinowi Zawadzie za porażkę sprzed 12 lat. W wadze półciężkiej staną naprzeciw siebie Marcin Wójcik i Chris Fields. W klatce KSW zadebiutują też dwie zawodniczki: była dziennikarka Polsatu Sport i pięściarka, Karolina Owczarz oraz trenerka KSW Cross Fight Gym i utytułowana fighterka sportów uderzanych, Paulina Raszewska.

Bilety na KSW 42 są dostępne w serwisie eBilet.pl.

Wiadomość prasowa
KSW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *