Fijałka vs. Celiński na MMA Attack 3!

Do ciekawej walki w kategorii półciężkiej dojdzie 27 kwietnia podczas gali MMA Attack 3 w Katowicach. Michał Fijałka (8-3) z Berserker’s Team Szczecin zmierzy się z Karolem Celińskim (10-4), klubowym kolegą Mameda Khalidova.

Informacja organizatorów:

MMA Attack odsłania kolejną kartę ogłaszając pierwszy pojedynek, który odbędzie się na gali MMA Attack 3, 27 kwietnia w katowickim Spodku. W wadze półciężkiej (do 93 kg) zmierzą się ze sobą dwaj przedstawiciele krajowej czołówki w swojej kategorii wagowej, Michał „Sztanga” Fijałka oraz Karol Celiński.

29-letni Fijałka ma już za sobą występ w oktagonie MMA Attack, przegrywając po decyzji sędziowskiej z jednym z najlepszych zawodników w Europie, Hansem Stringerem. W kwietniu będzie z pewnością zdeterminowany by zatrzeć złe wrażenie i odnieść swoje pierwsze zwycięstwo w organizacji MMA Attack. Reprezentant Szczecińskiego Berserkers Team znany jest z groźnego parteru gdzie 6 ze swoich 9 zwycięstw odnosił przez odklepanie rywala.

Jego rywal z kolei ostatnio znalazł przepis na nokauty. Zawodnik Arrachion MMA Olsztyn w ostatnich 5 pojedynkach trzykrotnie wygrywał dzięki uderzeniom w pierwszej rundzie. Celiński jest na fali wznoszącej – wygrał osiem z ostatnich dziewięciu walk. Bez wątpienia więc będzie chciał w efektowny sposób wygrać z Michałem Fijałką.

Ten pojedynek zawodników o kontrastujących stylach walki będzie można obejrzeć na głównej karcie MMA Attack 3, która 27 kwietnia od 20:00 będzie transmitowana na antenie Polsatu Sport.

www.mma-attack.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *