Fight Raport z Omielańczukiem, Nastulą, Błachowiczem i Strusem

Okrzyk „WAAAR!” nabrał przy okazji nagrania 55 odcinka magazynu Fight raport zupełnie innego wymiaru. Oto bowiem przedstawiciele Nastula Team zamienili rękawice, worki treningowe i rashguardy na maskujące kombinezony, maski oraz karabiny. I ruszyli, by strzelać do wrogów.

W chwilach krótkich przerw w paintballowej potyczce Jan Błachowicz, Paweł Nastula, Daniel Omielańczuk i Piotr Strus rozmawiali z Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim nie tylko o przyjemności wynikającej z celowania do wroga, ale także o swoich najbliższych sportowych planach.

Premiera 55 odcinka Fight raportu w piątek, 8 listopada 2013, wyjątkowo o godz. 16:35!

3 thoughts on “Fight Raport z Omielańczukiem, Nastulą, Błachowiczem i Strusem

  1. Jeśli będą w nim zawodnicy MMA to czemu nie? Nie wiem o co Ci chodzi. Ja z chęcią obejrzę bo jestem ciekawy co robią zawodnicy kiedy nie walczą w ringu czy klatce. Poza tym z takich materiałów można się ciekawych rzeczy dowiedzieć.

  2. nie no bez jaj, to są zawodnicy sportów walki a nie celebryci z dupy co się zdejmują wszędzie gdzie się da. To ich jako sportowców powinno odróżniać od reszty gówna, że są kojarzeni wyłącznie z dyscypliną, którą uprawiają a nie przez to np co zjedli na obiad albo jaką kupę zrobili. Inaczej jest to rozmienianie się na drobne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *