Fight raport: Łukasz Jurkowski vs Marcin Tybura

 

Marcin Tybura (9-0 MMA) niedawno odniósł kolejny, znaczący sukces w karierze. Polak wygrał bowiem Grand Prix M-1 w kategorii ciężkiej.

Tybura pokonał w finałowym pojedynku Konstantina Gluhova (26-13 MMA). To właśnie pochodzący z Uniejowa i prowadzący tam na dodatek gospodarstwo rolne wojownik będzie gościem 56 odcinka Fight raportu.

Marcin w rozmowie z Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim opowie i o swoim ostatnim triumfie i o celu na jaki przeznaczy blisko 100 tys. złotych nagrody za zwycięstwo, i o ewentualnej walce o pas tej znanej, rosyjskiej organizacji.

Bardzo możliwe bowiem, że już niebawem dojdzie w M-1 do polskiego pojedynku na szczycie. Jeśli Damian Grabowski pokona niebawem mistrza tej organizacji Kenny’ego Garnera, w obronie tytułu będzie musiał zmierzyć się najprawdopodobniej właśnie z Tyburą.

Najpierw jednak Marcin „zawalczył” na słowa z Jurasem, a także – w Szkole Mistrza – pokazał mu jedną ze swoich ulubionych technik. Emocji nie brakowało, co zresztą doskonale widać i na filmie, i na zdjęciach.

Premiera 56 odcinka Fight raportu w najbliższy piątek, 15 listopada 2013, o godz. 18:30

Fot. Orange Sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *