Fight Exclusive Night powraca do Wrocławia! Gala FEN 9: Go For It 7 listopada w hali Orbita!

FEN 9

Drodzy kibice i fani Sztuk Walki, mamy dla was kolejną świetną nowinę, bowiem organizacja Fight Exclusive Night zamierza w sobotę, 7-go listopada br., przeprowadzić kolejną swoją galę, czyli FEN 9: Go For It. Odbędzie się ona we Wrocławiu, w lubianej przez mieszkańców Dolnego Śląska hali „Orbita” przy ulicy Wejherowskiej 34. W tym znanym sympatykom MMA i Kickboxingu obiekcie będziemy gościć po raz drugi w tym roku, po niezwykle udanej marcowej edycji FEN 6.

Nasza organizacja wykreowała już w tej chwili wiele gwiazd, a opórcz nich zobaczymy także wielu nowych zawodników na europejskim poziomie. Wśród uczestników pojedynków na FEN 9 znajdzie się na pewno Marcin Zontek z Jeleniej Góry, który wystąpi w walce wieczoru na zasadach MMA. To nie wszystko, bowiem Dolny Śląsk ma także do pokazania dwie wielkie gwiazdy Kickboxingu: Mistrzyni Świata WAKO, Róża Gumienna z Wrocławia i Mistrz Świata K-1, Paweł Biszczak z Legnicy.

Już dziś możemy zapowiedzieć pierwszy pojedynek, którym jest walka Rafała Błachuty z Kwidzyna z Michałem Michalskim trenującym we Wrocławiu, a pochodzącym z pobliskiej, dolnośląskiej Złotoryi. Odbędzie się on na zasadach MMA w kategorii półśredniej. W naszej organizacji są najlepsi polscy zawodnicy MMA tej kategorii, a Michalski i Błachuta chcą włączyć się mocno do tej rywalizacji. Kolejne zestawienia opublikujemy już niebawem.

Prezes FEN MMA Federation, Paweł Jóźwiak, mówi: „Będzie to nasza piąta gala we Wrocławiu. Wracamy na sprawdzony teren, bowiem dolnośląscy kibice niemal siłą wymusili na nas powrót. Głód dobrego widowiska jest ogromny i dotyczy to zarówno walk MMA, jak i tych na zasadach K-1. Nie możemy kibicom tego odmówić i już dziś radzę zaopatrzyć się w bilety, bo emocji i wielkich gwiazd nie zabraknie. Ta gala będzie ukoronowaniem naszej dwuletniej działalności na polskim rynku. Serdecznie zapraszam wszystkich na FEN 9.

Nazwiska i zestawienia walk pojawią się już wkrótce i na pewno wiele z nich będzie pojedynkami międzynarodowymi, co powinno ucieszyć fanów Sportów Walki, bowiem sportowy poziom naszej gali zostanie jeszcze bardziej podniesiony.

Więcej informacji o gali FEN 9 i poprzednich imprezach Fight Exclusive Night można znaleźć na naszej stronie www.fen-mma.com i na fanpage’u FEN: www.facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do fanów naszego profilu, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

Informacja prasowa

2 thoughts on “Fight Exclusive Night powraca do Wrocławia! Gala FEN 9: Go For It 7 listopada w hali Orbita!

  1. jacy najlepsi zawodnicy MMA są w tej organizacji w tej kategori? FEN ma najlepszych w Polsce kickbokserów(Biszczak, Sarara) ale najlepsi Polacy w mma walcza w belatorze/ufc lub ksw jesli chodzi o te wagi, zresztą w kazdej kategori ksw ma lepszych zawodników z Polski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *