Fight Exclusive Night na stadionie we Wrocławiu

za: Gazeta Wrocławska:

W sobotę, 16 listopada w klubie biznesowym na Stadionie Wrocław o godzine 19 zostanie zorganizowana gala Fight Exclusive Night. Zawodnicy z Wrocławia i Warszawy powalczą w formule MMA i K1.

Fight Exclusive Night to wydarzenie, które połączy pokazy sztuk walki, konfrontacje zawodników trenujących MMA i K1 oraz bankiet i imprezę klubową. Jak powiedział Paweł Jóźwiak, organizator całego eventu, goście zobaczą siedem pojedynków, w tym pięć na zasadach MMA, jeden w formule K1 oraz tajemniczy „Superfight”.

Wrocław będą reprezentować: Dawid Drobina i Łukasz Kulig z klubu Lutadores, Witold Fedyna z Boi Team, Patryk Grudniewski trenujący w Fighters Factory, Mateusz Dubiłowicz z Rio Grappling i Marcin Bachórz reprezntujący klub Extreme Fighters.

Gośćmi honorowymi będą Damian Janikowski – zapaśnik, brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie oraz Dariusz Michalczewski, były mistrz świata w boksie. Mają pojawić się również piłkarze Śląska Wrocław oraz znani aktorzy i artyści. – Będę promował zawody Fight Exclusive, bo od wielu lat jestem związany ze sportami walki. Po igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku mam w planach zmienić dyscypilnę i rozwijać się nie tylko w zapasach – powiedział Janikowski.

W przerwie między walkami zobaczymy pokazy innych sportów walki, takich jak capoeira, jiu-jitsu, zapasy czy kyokushin karate z udziałem pięciokrotnego medalisty międzynarodowych mistrzostw obu Ameryk w karate – Tomasza Puzona. Hostessy będą rozdawać specjalne zniżki na karnety do kilku ośrodków sztuk walki we Wrocławiu. Dodatkowo zostaną wybrane Ring Girls, czyli dziewczyny, które będą wprowadzać zawodników na arenę. Po gali zaplanowana jest impreza przy muzyce klubowej.

2 thoughts on “Fight Exclusive Night na stadionie we Wrocławiu

  1. ho ho trzy gale( thai battle -19.10, j.w, KSW -07.12. ) w odstępie 3 miechów we Wro – ktoś postanowił nas rozpieścić – ciekawe, czy wszystkie wypalą ( osobiście trzymam kciuki za thai battle)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *