Festiwal Sportów Walki – info o biletach

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=Ggevo0ZzSsQ]

Informacja prasowa

Z dumą prezentujemy Państwu oficjalny zwiastun III Międzynarodowego Festiwalu Sportów Walki, oraz informujemy, że rozpoczęliśmy już sprzedaż biletów na to wydarzenie. Ceny biletów  zaczynają się od 25 zł i już teraz zapraszamy fanów sportów walki na warszawski Torwar, gdzie w sobotę 4-go grudnia odbędzie się festiwal. Natomiast tych miłośników sportów walki, którzy nie będą mogli pojawić się w Warszawie zapraszamy do oglądania transmisji z imprezy na kanale SportKlub.

Fanom MMA przypominamy, że gwiazdą festiwalu będzie Łukasz „Juras” Jurkowski, który zagra w specjalnie wyreżyserowanej scenie, w której pokaże swoje umiejętności MMA oraz Taekwondo. Kibice tradycyjnych sztuk walki również będą zachwyceni np. występami Mistrza Nama, Białego Ninja, który 9-cio krotnie zdobył tytuł Mistrza Świata w sztuce władania białą bronią oraz karateki i aktora Roberta Moskwy. Nie zabraknie również pięknych kobiet: wystąpią m.in. tancerka Oliwia Kukułka oraz aktorka Hanna Konarowska znana m.in. z serialu „Pit Bull”.

– Całe przedstawienie będzie wyreżyserowane i pokazane w taki sposób aby każdy widz był zadowolony i poczuł emocję, które daje oglądanie sportów walki. Liczymy na to, że na Torwarze pojawią się zarówno fani tradycyjnych sztuk walki, jak i fani MMA dla których przygotowaliśmy występ Jurasa. Jestem pewny, że sobota 4-go grudnia będzie udana dla wszystkich, którzy wybiorą się na MFSW – mówi Grzegorz Sakowicz, pomysłodawca oraz reżyser festiwalu.  Organizatorzy zapewniają, że oprócz świetnych sportowców i artystów, którzy wystąpią na scenie festiwalu, widzowie mogą liczyć na świetnie przygotowaną muzykę, oświetlenie oraz to, że reżyser zadba o każdy element show, tak aby widzowie poczuli niepowtarzalny klimat tego wydarzenia.

Dla najbardziej zagorzałych fanów przygotowaliśmy pulę biletów w cenie 400 zł. Widzowie, którzy zdecydują się kupić ten bilet obejrzą show siedząc na najbliższych i najlepszych miejscach, a po festiwalu wraz z zawodnikami oraz organizatorami spotkają się na specjalnie przygotowanym i zamkniętym after-party.

Bilety na III Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki są już dostępne na stronie http://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=t&tid=5387
Bilety VIP prosimy rezerwować mailowo pisząc na adres [email protected]

One thought on “Festiwal Sportów Walki – info o biletach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *