Festiwal filmowy o sportach i sztukach walki

Jeszcze czegoś takiego w Polsce nie było. W warszawie w jednym z kin odbędzie się festiwal filmowy o sportach i sztukach walki. W sumie będą to dwa dni filmowe Po raz pierwszy w kinie na dużym ekranie będzie można obejrzeć najlepsze i najciekawsze walki w różnych formułach, z różnych gal i imprez sportowych. Jak twierdzi organizator, będzie to impreza cykliczna, podsumowująca najciekawsze wydarzenia ze świata sportów walki. Będą to głównie walki z minionego roku, ale organizatorzy będą wracać również do walk sprzed wielu lat. Festiwal ma wspierać zawodników i organizacje i instytucje które organizują walki.

Na Festiwalu będą m.in. walki legendarnego mistrza świata Marka Piotrowskiego. Będzie to ciekawe doświadczenie móc obejrzeć w takim wymiarze naszego najlepszego kickboxera, człowieka o którym pamiętają ludzie na całym świecie.

Festiwal zapowiada się bardzo ciekawie, bo obok prawdziwych walk na ekranie będzie można obejrzeć świetne filmy fabularne np. człowiek ringu i dokumentalne.

W piątek będą to różne walki i fragmenty z walk, oraz film dokumentalny, a sobotę będzie 7 filmów związanych ze sportami i sztukami walki np. człowiek ringu.

Impreza odbędzie się w Warszawie w dniach 19-20 czerwca w kinie Nova Praha Warszawa – ul. Jagiellońska 26.

Serdecznie zapraszamy!

2 thoughts on “Festiwal filmowy o sportach i sztukach walki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *