Fernando Rodrigues Jr. vs. Kamil Bazelak w walce wieczoru DKW Fight Night 2 w Legionowie

DKW Fight Night

Poznaliśmy walkę wieczoru gali DKW Fight Night 2 w Legionowie.

Poznaliśmy walkę wieczoru gali DKW Fight Night 2, która odbędzie się 5 maja w Legionowie. W najważniejszej walce podczas gali w Arenie Legionowo, dojdzie do starcia Fernando Rodriguesa Jr. (11-4) z Kamilem Bazelakiem (8-9). Będzie to debiut Brazylijczyka w organizacji DKW Fight Night.

Fernando Rodrigues Jr. wystąpił w trzech pojedynkach dla KSW. W pierwszym z nich zmierzył się z Karolem Bedorfem zdobywając mistrzowski pas w wadze ciężkiej, zwyciężając przez TKO w 2 rundzie pojedynku. Mistrzowski pas stracił już w pierwszej obronie, ulegając Marcinowi Różalskiemu przez ciężki nokaut w 1 rundzie pojedynku. W ostatni pojedynku dla KSW przegrał z Michałem Andryszakiem po 26 sekundach pojedynku.

Kamil Bazelak to bardzo doświadczony zawodnik, który zawodowo występuje od 2012 roku. Zawodnik występował m.in w organizacji KSW, PLMMA czy BAMMA. W swojej karierze mierzył m.in. się z Oli Thompsonem i Stavem Economou. Aktualnie znajduje się w passie czterech zwycięstw z rzędu, pokonując w ostatniej walce Piotra Zaborowskiego podczas gali WLC 3: Knockout.

4 thoughts on “Fernando Rodrigues Jr. vs. Kamil Bazelak w walce wieczoru DKW Fight Night 2 w Legionowie

  1. 11.02.2017 – wygrana z Johnem Greenem (poddanie), gala Furo Warriors of Life
    24.06.2017 – wygrana z Carlosem Williamsem (poddanie), gala WLC 1
    21.10.2017 – wygrana z Piotrem Zaborskim (poddanie), gala WLC 2
    17.03.2018 – wygrana z Piotrem Zaborskim (poddanie), gala WLC 3

    Ma Pan jeszcze jakieś wątpliwości?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *