Fernando Rodrigues Jr. vs. James McSweeney podczas gali Superior Challenge 17 w Sztokholmie

Obaj zawodnicy zmierzą się w pojedynku o tytuł mistrzowski w kategorii ciężkiej.

James McSweeney (15-15) oraz Fernando Rodrigues Jr. (11-4) zmierzą się ze sobą podczas gali Superior Challenge 17, która odbędzie się 19 maja w Sztokholmie, a stawką pojedynku będzie mistrzowski pas kategorii ciężkiej w organizacji Superior Challenge.

Fernando Rodrigues Jr. wystąpił w trzech pojedynkach dla KSW. W pierwszym z nich zmierzył się z Karolem Bedorfem zdobywając mistrzowski pas w wadze ciężkiej, zwyciężając przez TKO w 2 rundzie pojedynku. Mistrzowski pas stracił już w pierwszej obronie, ulegając Marcinowi Różalskiemu przez ciężki nokaut w 1 rundzie pojedynku. W ostatni pojedynku dla KSW przegrał z Michałem Andryszakiem po 26 sekundach pojedynku. Miał wystąpić podczas jednej z gal organizacji DKW Fight Night, a jego przeciwnikiem miał być Kamil Bazelak, ale gala została ostatecznie odwołana z braku pozwolenia na organizację imprezy masowej.

James McSweeney podobnie jak jego przyszły rywal, również występował dla organizacji KSW. Anglik stoczył w niej dwa pojedynki, w których pokonał Marcina Różalskiego, a następnie przegrał w pojedynku o mistrzowski pas z Karolem Bedorfem. Swoją ostatnią walkę stoczył przeciwko Tai Tuivasie, który obecnie występuje w organizacji UFC, gdzie bardzo dobrze sobie radzi. Anglik również występował w UFC, a jego bilans w amerykańskiej organizacji to 1 zwycięstwo i 2 porażki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *