Fernando Gonzalez rywalem Alberta Odzimkowskiego podczas Wieczoru Walk R8 w Krakowie

Pora poznać bohaterów jednej z dwóch walk wieczoru! To zestawienie powinno zadowolić każdego – Albert Odzimkowski rozpędzony kolejnymi zwycięstwami na galach FEN zmierzy się z mocnym Szwedem reprezentującym słynny Allstars Training Center, Fernando Gonzalezem!

Albert Odzimkowski to ulubieniec nie tylko publiczności w Krakowie i Radomiu. Chyba każdy, kto miał okazję go poznać lub widział go w akcji, wie jak ogromnym sportowym talentem i sercem do walki obdarzony jest ten zawodnik. Każda walka z jego udziałem to dawka niezapomnianych emocji. A w swojej karierze mierzył się już z wieloma czołowymi europejskimi zawodnikami, nokautując między innymi Emila Meeka. Albert zawsze stawia przed sobą najwyższe cele. Dzięki temu jest wymieniany wśród tych Polaków, którzy w najbliższym czasie mogą trafić do największej federacji MMA na świecie, czyli UFC. Nie inaczej będzie tym razem. Jeśli zwycięży, bardzo się do osiągnięcia tego celu przybliży!

Fernando Gonzalez będzie dla Alberta jednym z największych wyzwań w karierze. To wszechstronny i bardzo twardy zawodnik, który również marzy o wielkich walkach. Ma już na koncie występach dla takich organizacji jak Cage Warriors czy Superior Challenge, ale to właśnie walka z Albertem Odzimkowskim na Wieczorze Walk R8 będzie największym testem w jego karierze. Trenując na co dzień w takim miejscu jak Allstars Training Center wspólnie z takimi zawodnikami jak Alexander Gustaffson, będzie do tego starcia na pewno znakomicie przygotowany. Szykuje się zatem znakomita walka!
________
WIECZÓR WALK R8
10.06.2017, godz. 18.00
Mała Hala TAURON Arena Kraków, ul. Lema 7

BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY!
SZCZEGÓŁY: http://szkolamma.pl/2017/05/12/bilety-na-wieczor-walk-r8-sa-juz-w-sprzedazy/

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *