FEN 5: Marcin Zontek vs Krzysztof Pietraszek! Zmiana w walce wieczoru

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie poinformować o zmianie w walce wieczoru MMA na gali FEN 5 „Cuprum Heros”, która odbędzie się już jutro, 10-go stycznia 2015 w Hali Widowiskowo-Sportowej Regionalnego Centrum Sportu, przy ul. Odrodzenia 28 b w Lubinie.

Z powodu kontuzji białoruski zawodnik, Mihail Bureshkin, nie będzie mógł wystąpić na sobotniej gali. W związku z powyższym w walce z Marcinem Zontkiem reprezentującym  klub Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego z Jeleniej Góry, wystąpi zawodnik pochodzący z Ełku, Krzysztof Pietraszek z klubu Elita Sport Ełk.

Pietraszek ma 33 lata, a karierę zawodową rozpoczynał pod okiem trenera Marka Zawadzkiego. Do tej pory stoczył sześć zawodowych walk, z których cztery wygrał i poniósł dwie porażki. Walczył na takich galach jak MMA Cup 2 czy Masurian Fight Night.

To bardzo trudna sytuacja, gdy z walki wieczoru wypada zawodnik na dzień przed galą. Dlatego tym bardziej jesteśmy pełni uznania, że Krzysztof Pietraszek podjął się tego wyzwania, aby wyjść jutro do ringu i walczyć z Marcinem Zontkiem na FEN 5. Mamy nadzieję, że obaj zawodnicy stoczą dobry pojedynek, który spodoba się zebranym fanom.” – powiedział prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Informacja prasowa

One thought on “FEN 5: Marcin Zontek vs Krzysztof Pietraszek! Zmiana w walce wieczoru

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.