FEN 16 Warsaw Reloaded: media trening live!

FEN 16 Fight Week startuje już dzisiaj! O godz. 16 w Uniq Fight Club w Warszawie rozpocznie się otwarty dla kibiców i dziennikarzy media trening  przed sobotnią galą FEN 16 Warsaw Reloaded. Transmisję na żywo z tego eventu na fanpage’u Fight Exclusive Night przeprowadzi telewizja internetowa Fightime.pl.

Podczas dzisiejszego treningu medialnego twarzą w twarz staną ze sobą bohaterowie walki wieczoru gali FEN 16 – najlepszy piórkowy w Polsce, niepokonany w 10 ostatnich walkach Kamil „Bomba” Łebkowski oraz wschodząca gwiazda brazylijskiego MMA Gabriel „Gabito” Silva. W Uniq Fight Club głęboko w oczy spojrzą sobie także dwaj inni utalentowani zawodnicy kategorii -66 kg, czyli Bartłomiej „Małpa” Kopera i Francuz Daguir Imavov, oraz debiutujący w wadze koguciej dwukrotny mistrz Polski w amatorskim MMA Arbi Shamaev i doświadczony Brazylijczyk Shely Santana.

Oprócz nich podczas pokazowego treningu próbkę swoich umiejętności zaprezentują dwukrotny amatorski mistrza Bułgarii w MMA Ioan Stoyanov oraz utytułowani wojownicy K-1: aktualni mistrzowie świata K-1 Global Radosław Paczuski i Arkadiusz Wrzosek, zdobywca Pucharu Europy WAKO w K-1 i Pucharu Europy WAKO w low-kick Marcin Szreder oraz wielokrotny kickbokserski mistrz świata, Europy i Polski Piotr Bąkowski.

Media trening rozpocznie się o godz. 16. Wstęp wolny. Po jego zakończeniu zawodnicy, ich trenerzy i inni uczestnicy eventu będą do dyspozycji dziennikarzy i kibiców.

Relację na żywo z media treningu przeprowadzi telewizja internetowa Fightime.pl – transmisja będzie dostępna na fanpage’u Fight Exclusive Night.

Drugim wydarzeniem poprzedzającym galę FEN 16 Warsaw Reloaded będzie jutrzejsza ceremonia oficjalnego ważenia zawodników, która odbędzie się na stołecznym Torwarze o godz. 17. Wstęp na to wydarzenie także jest wolny, a transmisję na żywo będzie można śledzić na facebookowym profilu FEN.

Transmisję telewizyjną na żywo z sobotniej gali FEN 16 przeprowadzą stacje Polsat Sport Fight (od godz. 18:30), Polsat Sport (od godz. 20:00) oraz Super Polsat (od godz. 21:55). W sieci galę będzie można oglądać na platformie Ipla.tv (od godz. 18:30).

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *