Fedor też człowiek…

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=Lj8wQFKy7Rs]

…chyba, że maszyny także mają w programie robienie głupich żartów kolegom 

14 thoughts on “Fedor też człowiek…

  1. po co takie filmiki puszczacie, piszcie o gsp, shogunie, bj pennie, brocku, valeskasie, a nie o durnym rosjaninie ktory unika walk z najlepszymi, koles nie jest na najwyzszym poziomie juz od kilku lat a ciagle na waszym portalu go pokazujecie!

  2. Arlovski, Sylvia, Barnett, Rogers – o tak, Fedor unika przeciwników. Znajdź mi kogoś lepszego z kim mógłby się zmierzyć – bo rzecz jasna zawodnicy z UFC odpadają – mają kontrakty na wyłączność walk dla Zuffy. A Fedor do UFC nie pójdzie – za mało płacą.

  3. Nie pójdzie do UFC, bo rozwaliłby tam najlepszych, a potem zostawiłby ich jako pokonanych. No i wtedy skończyłoby się chwalenie, jacy to oni są mocni. Dlatego UFC żąda, żeby po wygranej bronił tytułu aż przegra = nie może odejść niepokonany. Do tego dołóżcie szereg zakazów i styl bycia Dana’y White’a…

  4. Temat Fedora i UFC wałkowany milion razy. Nie ma sensu już nic dopowiadać moim zdaniem, a tak na marginesie to mam zdanie jak TurboNitro. UFC to hamerykańskie marketingowe gówno mające ludzi za nic.

  5. piepszone dupolizy rosjanina, dana dogadal sie z fedorem na walki w sambo, jedno wam powiem nie ma co liczyc na walke fedora z oveeremem bo rusek jej nie przyjmie to jest pewne, dana dawal mu w hu….j kasy nawet wiecej niz cro copowi na poczadku poprostu rosjanin boji sie przegrac a przegral by na 100%. walcie sie dupolizy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *