Fedor Emelianenko vs Tito Ortiz na gali RIZIN FF w lipcu?

Emelianenko vs Ortiz

Taką nieoficjalną informację podał rosyjski serwis worldofmma.ru, który powołuje się na źródło bliskie japońskiej organizacji RIZIN FF.

Według źródła, które chce pozostać anonimowe, trwają dyskusje nad zestawieniem pojedynku między Fedorem Emelianenko (35-4, 1 NC) i Tito Ortizem (18-12-1) na lipcowej gali RIZIN FF. Walka miałaby się odbyć w limicie wagi ciężkiej. Kiedy Fedor Emelianenko ogłosił w zeszłym roku, że wraca z emerytury , Tito Ortiz wyzwał go do walki, ale zaznaczył, że może się ona odbyć w wadze półciężkiej. Wówczas Fedor nie był zainteresowany tym starciem i zaakceptował walkę z Jaideepem Singh jako pierwszy pojedynek w organizacji RIZIN FF. Mało doświadczony w MMA Hindus nie stanowił dla Rosjanina większego problemu i przegrał przez TKO w pierwszej rundzie.

Tito Ortiz jest aktualnie zawodnikiem Bellatora i stoczył tam trzy walki pokonując Alexandra Shlemenko i Stephana Bonnara oraz przegrywając w ostatniej walce przez poddanie w pierwszej rundzie z Liamem McGeary. Stawką tego pojedynku był tytuł wagi półciężkiej.

W chwili obecnej są to bardzo niepewne informacje i nie należy się nastawiać na ten pojedynek, ale gdyby się potwierdziło, to mogłaby to być interesująca walka dwóch weteranów PRIDE FC i UFC. Na kogo byście stawiali w tym starciu?

14 thoughts on “Fedor Emelianenko vs Tito Ortiz na gali RIZIN FF w lipcu?

  1. Walka z Randym miałaby sens, to było jedno z najbardziej oczekiwanych starć ostatnich lat. Sam Couture powiedział przecież, że walka z Fiodorem byłaby ostatnim wyzwaniem w jego karierze zawodnika, po czym karierę zakończył. Takie starcie może zapewnić porządny zastrzyk gotówki włodarzom jak i samym zawodnikom. Tylko jak zmusić do powrotu gościa, który ma już 53 lata, i w jakiej on właściwie jest formie.

  2. Moje niedopatrzenie, miało być weteranów PRIDE FC i UFC. Tekst pisałem z przerwami więc musiało mi to umknąć.

    @Kamiloos, to że Twój komentarz się nie pojawił nie oznacza, że specjalnie go nie opublikowaliśmy. Czasami filtr antyspamowy na stronie wrzuca niektóre komentarze do spamu i trzeba je ręcznie akceptować więc nie spinaj się tak.

  3. wiesz, nie spinam się.. natomiast miałem taką sytuacje 3, albo 4 raz, na fight24 gdy pisze coś merytorycznego, sprzecznego z tym co autor tekstu, to komentarz albo nie jest publikowany, albo publikowany z 2 godzinnym opóżnieniem.. mimo iż nigdy nie obrażałem nikogo kto pisze, ani nie robiłem tego w nie uprzejmy sposób, widać taką macie politykę zarządzania stroną….

  4. @kamiloos – to musialo byc jakeis slowo, ktore przefiltrowalo (z tego co pamietam nawet kupa w gorszej wersji powoduje takie zachowanie :P) Chodzbys nie wiem co tu pisal, to i tak Cie nikt nie ocenzuruje (co sobie bardzo tutaj cenie, bo gdzie ndziej to by byla cenzura za byle co), a juz zwlaszcza jak sie z artykulem nie zgadzasz 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *