Fedor Emelianenko vs. Jon Jones? Bas Rutten uważa, że to ma sens

Fedor Emelianenko

Członek galerii sław UFC chciałby zobaczyć Rosjanina w UFC.

Jakiś czas temu media zelektryzowała wiadomość o powrocie Fedora Emelianenki (34-4 1 NC) do walk MMA, Bas Rutten (28-4-1, 2-0 w UFC) chciałby zobaczyć Rosjanina w szeregach zawodników UFC wagi półciężkiej i nie skreślałby go w starciu z Jonem Jonesem (21-1, 15-1 w UFC).

Emelianenko nie powinien walczyć w wadze ciężkiej. On waży około 225 funtów. Niech zrzuci 15 funtów i walczy w półciężkiej. Jakim zwierzęciem on będzie. Ale znowu, on prawdopodobnie zawalczy w wadze, w której będzie czuł się bardziej komfortowo.

Waga półciężka? Jeśli Jon Jones wróci, on jest zwierzęciem też. Kiedy myślę o Fedorze widzę go niszczącego ludzi w Japonii. Jeśli myślę o jego powrocie, może on miał kontuzje, które były powodem przegranych? Nie wiem. Wyobrażam sobie, że dla wracającego Fedora niebo jest granicą.

Nawet przeciwko Jonowi Jonesowi. Nie wiem. On zawsze znajdzie drogę do zwycięstwa.

Popatrz na walkę z Arlovskim. Arlovski radził sobie bardzo dobrze i wtedy ten jeden cios zakończył wszystko. Jak on uderza! Patrz na walkę z Brettem Rogersem. Każdy zawodnik używa swojego ciosu, on trzyma to w powietrzu. Nagle cios wychodzi bezpośrednio, z ogromną mocą, rzuca go na deski jednym uderzeniem. Każdy taki zawodnik jest niebezpiecznym zawodnikiem.

Wciąż jednak czekamy na dalsze informacje dotyczące powrotu Fedora do klatki, chcielibyście zobaczyć go w UFC?

10 thoughts on “Fedor Emelianenko vs. Jon Jones? Bas Rutten uważa, że to ma sens

  1. Akurat Fedor teoretycznie miałby idealny atut w walce przeciwko Jones’owi. Zawsze miał ciężkie i jednocześnie szybkie ręce i tym mógłby zrównoważyć długi zasięg rąk Jonesa. W przeszłości Fedor tak demolował swoich rywali. Jones nie miał jeszcze tak często i dynamicznie uderzającego rywala, który nie przejmuje się tym, że zbierze nieco ciosów.

    Wszystko zależy od obecnej formy Fedora.

  2. Jeśli Fedor bedzie w formie to bedzie dużym zagrożeniem dla JJ… Pytanie jaki po powrocie bedzie Bones 🙂 ale za bardzo lubie obu i niechciałbym by walczyli razem… Fedora z AS bym widział albo Alim choc tez szkoda by mi było przegranego 🙁 Jones powinien zawalczyć z Antkiem a potem ts dostać

  3. No ciekawe jak Fiedzia wyglądałby w LHW gdyby zrzucił nieco wagi. Myślę jednak, że zestawienie go z JJ byłoby dla niego mimo wszystko bardzo ryzykowne. Właściwie to zacznijmy od tego, że do tej walki na bank nie dojdzie 🙂

  4. zacznijmy panowie od tego ze zawalczyc z kim kolwiek w ufc bedzie mógł i bedzie mozna wymyslac mu przeciwników jak bedzie kontrakt juz podpisany z ufc gdybac sobie mozna z kim ostatni cesarz moze zawalczyc wiadomo fajnie pomazyc … 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *