Fedor Emelianenko trenuje Muay Thai przed walką z Jeff’em Monsonem

Fedor Emelianenko kontynuuje treningi w Holandii przygotowujące go do walki z Jeff’em Monsonem z którym zmierzy się 20 listopada w SC”Olympic” w Moskwie. Na filmie przedstawiony jest trening boksu tajskiego pod okiem jednego z najlepszych trenerów na świecie – Petera Theissen’a.

21 thoughts on “Fedor Emelianenko trenuje Muay Thai przed walką z Jeff’em Monsonem

  1. Myśle ,że każdy rozsądny wie ,że teraz Fedor po tych porażkach usi otrzymać zawodnika do tak zwanego przełamania. Wiara musi wrócić i taki zawodnik jest niezbędny dla Fedora. Myśle ,że jeszcze rusek wróci na szczyty mma przed zakończeiem kariery.

  2. co?? ze niby mu brakowalo szybkosci w walce z Hendo? nie wiem co wy robiliscie podczas tej walki ale on tam wygladal jak zawsz\e swietnie… poprostu w pride byli slabsi zawodnicy niz w UFC. Kto z tamtej czolowki walczy teraz w top5? Fedor sie nie zmienil on poprostu nie mial odpowiednich rywali… pogodzcie sie z tym w koncu, niestety White mial racje

  3. nie brakowalo muszybkosci wcale i zaden dana white nie mmial racji.hendo przeszedl z LHW.spojrz jaka mial wage a jaka fedor byl lzejszy dlatego byl szybszy ale i tak mimo lzejszy pird*lniecie ma.wierze wciaz w fedora ze jeszcze cos pokaze i uciszy wszystkich krytykow.

  4. Fedor miał dobrych rywali w czasach pride,dopiero po 2006 dostawał słabszych,jak np.lindland,choi,itp.Pozostali to byli z czołówki,Sylvia,Arlovski,Rogers,itp.APROPO KOKSU,NIE SĄDZĘ ŻE TAKI WIERZĄCY CZŁOWIEK JAK ON WZIĄŁBY KOKSY,JAK JUŻ TO SUPLE NAJLEPSZEJ JAKOŚCI,JAK NP.JDS,VELASQUEZ,HENDO CZY CUOTURE JE BIORĄ.JEST MOŻLIWE W CIĄGU KILKU MIESIĘCY NA SUPLACH ZBUDOWAĆ MASĘ MIĘŚNIOWĄ,ALE TRZEBA TRENOWAĆ,CO ZAPEWNE FEDOR ROBI,BO WIDAĆ,A BRANIE SUPLEMENTÓW,ODPOWIEDNICH OCZYWŚCIE PODNOSI MOTYWACJĘ DO TRENINGÓW,SAM BAZELAK GADAŁ ŻE TERAZ JEST TYLE SUPLI,ZE NIE TRZEBA BRAĆ STERYDÓW,A TAK JAK WYGLĄDAŁ ON W PRIDE,TO PO PROSTU WIĘCEJ TRENOWAŁ,ZNAM PARE OSÓB CO NIE BIORĄ NIC A DOBRZE WYGLĄDAJĄ.A Z MONSONEM WYGRA,NIE PODDA GO,JAK BIGFOOT GO NIE PODDAŁ A WAŻYŁ 130KG,A MONSON 110KG NIE ZROBI TEGO.FEDOR ALBO GO WYPUNKTUJE ALBO ZNOKAUTUJE.POTEM JAPONIA A CO DALEJ PEWNIE UFC,W JAPONI MOŻE DOSTAĆ NAWET MINOWE,I CO Z TEGO,MINOWA WALCZYŁ Z TAKIMI JAK CROCOP,WANDERLEI,YVEL TO CZEMU NIE Z FEDORE,??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *