Fedor Emelianenko o powrocie Brocka Lesnara do UFC

Emelianenko vs Lesnar

Możemy się tylko zastanawiać, czy kiedykolwiek doszłoby do pojedynku Fedora Emelianenko z Brockiem Lesnarem na UFC.

Wielokrotnie już mówiło się, że zarówno obóz UFC jak i obóz Emelianenko pracują nad taką walką, ale za każdym razem nic z tego nie wychodziło. Teraz kiedy oficjalnie potwierdzono powrót Brocka Lesnara do UFC, zaczynają się ponownie pojawiać komentarze na temat tego starcia. Jak na razie Brock Lesnar jest zestawiony z Markiem Huntem na UFC 200, a Fedor Emelianenko zmierzy się z Fabio Maldonado na gali Fight Nights 50.

Nadzieje wielu fanów tego pojedynku na nowo rozbudziło to, że na UFC Fight Pass zamieszczono bibliotekę z pojedynkami Fedora Emelianenko, a teraz jeszcze Rosjanin sam wypowiedział się na temat powrotu Brocka Lesnara.

Serwis sportowy Sovsport.ru zapytał Emelianenko o możliwości walki stoczenia pojedynku z Lesnarem i Fedor w oszczędnych słowach powiedział tylko tyle:

— Brock jest interesującym przeciwnikiem. Być może nasze drogi przetną się ponownie.

Cóż, jak wiemy drogi tych dwóch zawodników nigdy się nie przecięły chyba, że mówimy tylko o gadaniu o tym pojedynku. Być może jednak doczekamy się takiego starcia w niedalekiej przyszłości. Kto wie, może obie strony pracują już nad kontraktem Fedora Emelianenko.

2 thoughts on “Fedor Emelianenko o powrocie Brocka Lesnara do UFC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *