Fedor Emelianenko gościem Strefy Walk

(fot. Cotovelo / deviantart.com)

Informacja prasowa

Najlepszy zawodnik wagi ciężkiej w historii MMA według prestiżowego sherdog.com, Fedor Emelianenko, będzie gościem honorowym gali Strefa Walk, 28 października w Warszawie. Informacja o tym, że Fedor pojawi się w narożniku swojego brata Alexa w pojedynku wieczoru na warszawskim Torwarze, napłynęła do Nas wczoraj wieczorem. Wcześniej Ostatni Car będzie śledził także osiem innych zawodowych pojedynków, które zostały przygotowane na wspomnianą galę. Aleksander Mikołajczak, jeden ze współwłaścicieli Strefy Walk, 7 października wylatuje do Moskwy, aby uzgodnić wszystkie szczegóły przybycia tak zacnego gościa do naszego kraju. Przypominamy także, że możliwość spotkania zarówno z Alexem, jak i Fedorem oraz innymi zawodnikami walczącymi na gali będą mieć na afterparty osoby z biletami VIP.

Sprzedaż biletów prowadzi eventim.pl. Nadal trwa także promocja wejściówek w cenach od 40 do 300 zł, które możecie teraz kupić taniej o 50 procent.

5 thoughts on “Fedor Emelianenko gościem Strefy Walk

  1. Mam nadzieje, że Polacy zgotują mu powitanie i pożegnanie godne mistrza i roztoczą uroki Polskiej gościnności.Oby nie było jak z CroCopem….gdzie jak czytałem jego wypowiedzi po wizycie u nas i o naszej „gościnności” i pożegnaniu, było mi cholernie wstyd…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *