Federacja KSW partnerem i konsultantem przy produkcji filmu o polskim MMA

fot. KSW

MMA stało się bardzo popularnym sportem nie tylko na całym świecie, ale również w Polsce i świadomość ludzi na temat tego sportu jest coraz większa.

Trzeba jasno powiedzieć, że największy wkład w propagowanie MMA w Polsce miała i nadal ma największa organizacja w naszym kraju i jedna z największych w Europie czyli Federacja KSW, która kierowana jest przez duet Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego. Przez lata KSW rosło w siłę budując coraz większą markę, która dzisiaj wychodzi już poza sam aspekt sportowy.

KSW poinformowało, że będzie partnerem i konsultantem przy produkcji filmu fabularnego o polskim MMA. Film ma nosić tytuł „Klatka” i jego premiera zaplanowana jest na jesień 2018 roku.

Poniżej komunikat Federacji KSW dotyczący współpracy przy tworzeniu filmu oraz innymi informacjami:

Rusza pierwsza polska produkcja o MMA!

MMA czyli mieszane sztuki walki to sport, który budzi ogromne emocje i kontrowersje. Zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by obalić przeciwnika. To zamknięte i hermetyczne środowisko. Właśnie tam toczy się historia bohaterów filmu „Klatka”.
Fabuła opowiada o losach jednego z zawodników. Ale „Klatka” to nie tylko historia o MMA. To film o walce, także tej poza ringiem. O miłość, o rodzinę, o siebie. W fabule pojawi się gwiazdorska obsada, a w roli głównej zobaczymy Piotra Stramowskiego. Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacją KSW, która zadba o treningi aktorów.

Premiera filmu przewidziana jest na jesień 2018.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *