Federacja KSW nominowana do nagrody dla najlepszej organizacji MMA na świecie

Redaktorzy popularnego amerykańskiego programu MMA: Inside the Cage, Cyrus Fees i Casey Oxendine w najnowszym programie podsumowali rok 2012 w światowym MMA.  Federacja KSW znalazła się w gronie niminowanych w kategorii „Najlepsza Organizacja”, a Mamed Khalidov w kategorii „Wojownik Roku”. 
 
Cały program można obejrzeć poniżej:

7 thoughts on “Federacja KSW nominowana do nagrody dla najlepszej organizacji MMA na świecie

 1. Dziwi mnie czemu plujemy w cos co jest Polskie?
  Podchody, gierki, cala otoczka wokol K&L jest jaka jest, ale sportowo KSW jest cenione na swiecie, jak widac wyzej.
  Sama nominacja to jeszcze nie wygrana, nie przymierzajac to syuacja jak w nagrodzie o Zlota Pilke FIFA, wytypowali 50 zawodnikow, w tym nawet Blaszczykowskiego, ale wygrac moze tylko jeden, i wynik jest z gory znany, analogicznie jest tutaj.

 2. „piter – nie wiem, czemu się tak spinasz, przecież żadna organizacja nie jest jakaś pro-narodowa, to prywatny biznes. Każdy ma prawo swoje zdanie wyrazić. A, że dużo osób krytycznie się wypowiada, bo ma bliższy kontakt z tym, co się dzieje u nas, niż w jakiejś Szwecji. Ja też bardziej się denerwuję tym, co się w KSW dzieje, niż w organizacjach zagranicznych. Przekładając na życie, to bardziej mnie obchodzi bałagan w moim mieszkaniu niż niepowycierane kurze u sąsiada. A jak nie będziemy krytykować, to nie będzie żadnego rozwoju. Bo na początku w wyniku zerowej krytyki spoczną na laurach i nic nie będą poprawiać, a z czasem nawet zaczną obniżać poziom.
  Ja osobiście KSW uznaję za takie polskie WWE – jest jakiś scenariusz kierownictwa i tak ma się gala skończyć.

 3. @Jano nie spinam sie 😉 .
  Krytyka owszem, sam pierwszy chetnie to zrobie, ale nie dlatego, ze wszystko co ma w nazwie KSW jest zle, ale dlatego, ze „cos”, „ktos” na to zasluguje, podobnie z pochwala, tutaj mimo wszystko Polskie MMA zostalo zauwazone, jest to jakis powod nawet jak nie do dumy to do radosci, ze w kraju gdzie zyjemy=mamy mozliwosc trenowac ta dyscypline idzie to do przodu, wiec dziwi mnie to… zdziwienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *