Fajerwerki na karcie UFC on FUEL TV 8

Marzec zapowiada się bardzo ciekawie pod względem gal organizowanych przez UFC. Dopiero co Dana White uchylił rąbka tajemnicy dotyczącego walk na UFC 158, gdzie zobaczymy elitę wagi półśredniej UFC, a już trafia w nasze ręce rozpiska japońskiego UFC on FUEL TV 8.

W walce wieczoru spotkają się Wanderlei Silva i Brian Stann. Ich pojedynek nie będzie – jakby się wszyscy spodziewali – w wadze średniej (185), ale kategorię wyżej.

Wand znany jest japońskiej publiczności z walk w PRIDE i nie będzie musiał się tam przejmować, że walka z amerykańskim bohaterem zmieni go we wroga publicznego numer jeden. Ostatnią walkę stoczył na UFC 147, przegrywając z Richem Franklinem.

Z kolei Stann będzie miał okazję zmierzyć się z jednym ze swoich ulubionych zawodników. Co więcej, właśnie w wadze 205 funtów zaczynał walki w WEC. Ostatnio musiał uznać wyższość Michaela Bispinga i jego marzenia o pasie wagi średniej muszą trochę poczekać.

Pełna karta prezentuje się jak dotąd następująco:

Walka wieczoru:

205 lbs.: Wanderlei Silva vs. Brian Stann

Pozostałe (FUEL TV/Facebook):

265 lbs.: Mark Hunt vs. Stefan Struve
155 lbs.: Takanori Gomi vs. Diego Sanchez
170 lbs.: Siyar Bahadurzada vs. Dong Hyun Kim
185 lbs.: Riki Fukuda vs. Brad Tavares
155 lbs.: Cristiano Marcello vs. Kazuki Tokudome
135 lbs.: Bryan Caraway vs. Takeya Mizugaki
135 lbs.: Alex Caceres vs. Kyung Ho Kang

3 thoughts on “Fajerwerki na karcie UFC on FUEL TV 8

  1. Bedzie znakomita walka z pokazem umiejetnosci stojkowych ,sluszna decyzja o przejsciu Wanda z powrotem do wagi ciezkiej tak jak za starych czasow -jego styl walki jest pod wage ciezka chociaz juz pomalu zaczal sie przyzwyczajac odnoszac 2 zwyciestwa nad franklinem i 1 znakomite zaslugujace na walke roku z cung le.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.