Fabricio Werdum zapowiada głośny powrót do Oktagonu, którym zaszokuje cały świat

Fabricio Werdum Instagram

Fabricio Werdum już teraz ogłasza swój powrót do Oktagonu UFC i zapowiada, że będzie o nim głośno.

Były mistrz wagi ciężkiej UFC jest obecnie zawieszony przez USADA na dwa lata i będzie mógł wrócić dopiero w maju 2020 roku. Jeszcze jakiś czas temu powrót do rywalizacji w UFC nie był brany pod uwagę, ponieważ Brazylijczyk prosił o zwolnienie go z organizacji, ale nie dostał go. Teraz Werdym koncentruje się na powrocie i zapowiada, że zaszokuje świat.

„Chcę wrócić bardzo szybko, bo mam 42 lata i jestem młody. Mój umysł jest bardzo młody. W tym rzecz. To jest tajemnica. Wrócę i znów was zaskoczę. Wstrząsnę światem ponownie, na pewno. Chcę po prostu wrócić, może stoczę cztery walki, pięć, nie wiem.

Chcę powiedzieć „stop”, kiedy będę chciał się zatrzymać, a nie wtedy, kiedy ktoś powie, że powinieneś przestać walczyć. Tylko tyle. Chcę przestać, kiedy dojdę do wniosku: „OK, nie jestem już dobry w tym”. Zrobiłem wszystko. Jestem mistrzem jiu-jitsu, grapplingu, jestem też „Triple C”!”

W swojej ostatniej walce w marcu ubiegłego roku, Fabricio Werdum (23-8-1) został znokautowany przez Alexandra Volkova. Jednak w dwóch poprzednich walkach odniósł zwycięstwa Marcinem Tyburą i Waltem Harrisem. Vai Cavalo uważa, że nadal jest topowym zawodnikiem wagi ciężkiej i pokaże to w swoim powrocie do Oktagonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *