Fabricio Werdum z wizytą na treningu Realu Madryt

W dniu wczorajszym Fabricio Werdum złożył wizytę w piłkarskim ośrodku treningowym w Los Angeles. To właśnie tam od kilku dni przebywają zawodnicy mistrza Hiszpanii Realu Madryt.

Czas i miejsce tych odwiedzin nie były przypadkowe, bowiem Brazylijczyk od dawna jest kibicem tego klubu. Werdum przez blisko dziesięć lat mieszkał w Hiszpanii i stąd zamiłowanie do Realu. Jego idolem jest bramkarz Iker Casillas, z którym dokonał wymiany rękawic. Nie obyło się też bez krótszych lub dłuższych pogawędek z innymi zawodnikami.

„Bardzo mi się podobało poznanie graczy Realu Madryt. To było spełnienie moich marzeń. Widać, że to dobrzy ludzie. Casillas podarował mi swoje rękawice bramkarskie, a ja mu swoje, w których walczę. Powiedziałem im, że nasze życia są podobne, dużo trenujemy i ciągle podróżujemy. Oglądam mecze Realu kiedy tylko mogę. Uważam, że to najlepsza drużyna na świecie.” – skomentował Brazylijczyk.

Przypomnijmy, że przed rokiem na treningu piłkarzy z Madrytu, w podobnym celu pojawił się Cain Velasquez. Tutaj możecie zobaczyć krótki nagranie z tego wydarzenia, a poniżej kilka fotografii Werduma z zawodnikami Realu.

6 thoughts on “Fabricio Werdum z wizytą na treningu Realu Madryt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *