Fabricio Werdum: „To jest prawdziwy tytuł – Cain Velasquez nie walczył w ciągu dwóch lat

bjjee.com
bjjee.com

Cain Velasquez walczył już bardzo dawno. Na tyle dawno, by Fabricio Werdum wywalczył tymczasowy pas i czeka teraz na walkę z Cainem.

Zapowiadany od dawna pojedynek ma się odbyć już niedługo, bo 13 czerwca na gali UFC 188 i miejmy nadzieję, że tym razem nic nie stanie na przeszkodzie. Werdum i Velasquez mieli już walczyć ze sobą w listopadzie zeszłego roku jednak z powodu kontuzji Caina rywalem Brazylijczyka był Mark Hunt. „Vai Cavalo” wygrał pojedynek, którego stawką był tymczasowy tytuł wagi ciężiej.

W rozmowie z FOX Sports, Werdum powiedział, że nikt nie może zabrać mu pasa i jego pas, który trzyma na ramieniu jest prawdziwym i jedynym tytułem mistrza wagi ciężkiej UFC. Fabricio uważa, że Cain Velasquez będący tak długo nieaktywny nie może być wciąż mistrzem dywizji ciężkiej.

6 thoughts on “Fabricio Werdum: „To jest prawdziwy tytuł – Cain Velasquez nie walczył w ciągu dwóch lat

  1. to tymczasówka rozumiem ze Vai Cavalo chce byc wazny ale z powodu nie obecnosci mistrza tak długo nie dostaje sie pasa w prezencie niech sobie wywalczy prawo do bycia mistrzem w bezposredniej walce z mistrzem pasy to tylko ukoronowanie mistrza którym teraz tak do konca nie jest

  2. Do tej pory nie rozumiem dlaczego Werdum nie miał rewanżu z Dos Santosem ale to będzie prawdopodobnie jego kolejna walka. Mam nadzieję, że Cain wróci w 100% swoich możliwości wtedy będzie piękna demolka.

  3. Moim zdaniem ten pojedynek przedzie do historii UFC Verdum jest underdogiem ale może zaskoczyć BJJ. Osobiście lubię CV. Zastanawiam się dlaczego Verdum nie chciał do tej pory rewanżu z JDS. To powinien być priorytet dla wojownika, który podkreśliłby tym samym swoją bezwzględną dominację podczas nieobecności mistrza.

  4. JDS w formie z 3 lat w tyl zabilby Werduma… Teraz raczej go pokona tak mi się wydaje… Nic do nigo nie mam… Ale do CV to mu brakuje duzo… Ale no co CV jest z innej planety… Werdum, JDS to mega kolesie tylko CV, to geniusz 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *